Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Haliliye
H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi Taban Puanı 383.4534 -
2016 H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi Taban Puanı
338.6202 37.0300

H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi'nin başarılarını, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi yorumları, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi nerede?, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi üniversite başarısı, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi formaları, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi adresi, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi başarıları, H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Haliliye H.Sebiha Özlek Anadolu Lisesi

google+ google+ google+