Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi

Şanlıurfa / Eyyübiye

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 2
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 76.6340
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi'ne 2022 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "76.6340".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2022
76.6340
2021
61.0539
2020
53.9920
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi ile ilgili 2 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Muhammed Zeki Demircan ]

Çok Sevdiğim Bir Okul Önceden

Gelmekten Ve Kötü Bir Okul Olmasında Tereddüt Etmiştim Ama Gayet Mükemmel Bir Okul Fen Sosyal Ve Özel Liselere Taş Çıkartıcak Öğretmen Kadromuz Var Hepside Alanında Uzman İnsanlar Ama Öğrenci Kadrosu Baya Berbat Denilebilir Orası Düzeltilirse Geyet İyi Olucak Öğretmnin Öğrenci Hakkıda Sınavdan Aldığı Puana Öğrenciden Daha Çok Öğretmenin Sevindiğini Gördüm Onun Dışında Kantine Daha Daha Yeni Menüler Gelirse Çok Güzel Olucak Ve Bide Öğle Dışarı Bırakmama Olayı Biraz Saçma Anlıyoruz Önceliğiniz Bizim Sağlığımız Ve Bizden Sorumlu Olmak Ama Kantinde Fiyatlar Baya Yüksek Ve Çeşit Az 1. Dönem Boyunca İçerden Yemek Baya Saçma Herkesin Üniforma Giymesi Gayet Güzel Ama Bazen Kaçamak Yapanlar Oluyor Hocalar Göz Ardı Edip Geçiyor Ama Yine Tekrarlanıyor Bu Süreç Okulumuzda Sivil İnsanların Olmaması Gayet Güzel Çünkü Herkes Kendini Manken Ajansında Zannediyor. Öğrencilerin Okulda Sıraların Altına Ve Masa Altlarına Çöp Atmaları Çok Saçma Ama Biraz Disiplin Ve Baskı Uygularsa Bunuda Çözüleceğine İnanıyorum Ve Dışarda Öğrencilerin Oturucagi Yeşillik Ve Bahçe Olan Bir Olan Yok Okul Baştan Aşağı Beton Dolu Spor Salonundaki Türbinlerin Koltukları Temizlenmiyor Ve Saha Hep Kirli Biraz Temizliğe Önem Verilmesi Gerekiyor İste Ondan Başka Bir Sorunumuz Yoktur Kendi Görüşümü Paylaştım Umarım Beğenirsiniz Herkese Teşekkürlerimi İletirim Kendinize İyi Bakın Sağlıcakla Kalın

2022-08-30 18:03
 
0
 
0
[Huseyin altundag]

Benim puanim 292 gide bilirmiyim oraya

2018-05-07 09:27
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Borsa İstanbul Kız Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 6

Ceylanpınar Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 15

Emine Göncü Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Şanlıurfa Kız Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi kaç puan 2023 76.6340
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Şehit Şükrü Can Kayadibi Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz