Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Ceylanpınarı
Ceylanpınar Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ceylanpınar Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Ceylanpınarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ceylanpınar Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ceylanpınar Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ceylanpınar Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ceylanpınar Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ceylanpınar Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ceylanpınar Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ceylanpınar Anadolu Lisesi Taban Puanı 380.6501 -
2016 Ceylanpınar Anadolu Lisesi Taban Puanı
347.3952 34.4300

Ceylanpınar Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ceylanpınar Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ceylanpınar Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ceylanpınar Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ceylanpınar Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Ceylanpınar Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ceylanpınar Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ceylanpınar Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ceylanpınar Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ceylanpınar Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ceylanpınar Anadolu Lisesi yorumları, Ceylanpınar Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ceylanpınar Anadolu Lisesi nerede?, Ceylanpınar Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ceylanpınar Anadolu Lisesi formaları, Ceylanpınar Anadolu Lisesi adresi, Ceylanpınar Anadolu Lisesi başarıları, Ceylanpınar Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Ceylanpınarı Ceylanpınar Anadolu Lisesi

google+ google+ google+