Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
03725050424
03725050424
Adres Devrek Zonguldak Karayolu Hışıroğlu Çay Mevki
MEB logo Zonguldak / Devrek
Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi

http://scusbl.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 90
Taban Puanı 334.8515
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Zonguldak ili Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Taban Puanı 334.8515 -
2017 Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Taban Puanı 457.1914 14.0700
2016 Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Taban Puanı
405.8638 18.9800

Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Hayırsever iş adamı Sayın Celal Ulupınar tarafından ailesi Sayın Sabahat- Cemil ULUPINAR adına 2011-2012 eğitim öğretim yılında öğretime başlamış olup Şubat 2013?te bugünkü binasına taşınmıştır.

Okulumuz 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Sosyal Bilimler Lisesine dönüştürülmüştür.Üç yıl Sosyal Bilimler Lisesi olarak öğrenci alan okulumuz 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Fen Lisesi´ne dönüştürülmüştür.İlk yıl 60 olan kontenjanımız 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında 90 olarak onaylanmıştır.

BAŞARILAR
 • Öğretmen :26
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :244
 • Derslik :16
 • Müzik Sınıfı :1
 • Resim Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :1
 • Konferans Salonu :2
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Tam gün
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Revir:1
 • Bahçe :1
 • Saatler 08:30/16:05
 • Isınma Kalorifer
 • Bağlantı ADSL (1 Mbit)
 • Yabancı Dil İngilizce
 • Pansiyon Bilgileri Pansiyonumuz 100 kız 100 erkek öğrenci kapasitelidir.
 • Ulaşım Dolmuş,taksi,servis
 • Servis Bilgisi Okulumuza Devrek merkezden servis vardır.
 • Yerleşim Yeri İsmetpaşa Mahallesi Hışıroğlu Çay Cadde No:20
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık İlçe merkezine 4 Km,il merkezine 56 km uzaklıktadır.
Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi

Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nin başarılarını, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 03725050424
Okulun Faxı: 03725050424
Okulun Adresi: Devrek Zonguldak Karayolu Hışıroğlu Çay Mevki

Bu okula 21 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Zonguldak Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi taban puanı 2019 , Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi yorumları, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi nerede?, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi üniversite başarısı, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi formaları, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi adresi, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi başarıları, Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi Zonguldak, Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi

google+ google+ google+