Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Birecik
Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı 257.4860 -
2016 Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi Taban Puanı
151.4174 95.0100

Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi yorumları, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi nerede?, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi formaları, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi adresi, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi başarıları, Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Birecik Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi

google+ google+ google+