Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Balıkesir / Karesi
Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi Balıkesir ili Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi Taban Puanı 370.8607 -
2016 Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi Taban Puanı
318.4273 43.3100

Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Balıkesir Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi yorumları, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi nerede?, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi formaları, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi adresi, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi başarıları, Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi Balıkesir, Karesi Albay C. Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi

google+ google+ google+