Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Gümüşhane / Merkez
Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 60
Taban Puanı 289.8447
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 5 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi Gümüşhane ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı 289.8447 -
2017 Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı 391.1149 36.2400
2016 Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı
367.9501 28.7200

Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Gümüşhane Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı 2019 , Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi yüzdelik dilimi, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi yorumları, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi nerede?, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi üniversite başarısı, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi formaları, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi adresi, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi başarıları, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi Gümüşhane, Merkez Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi

google+ google+ google+