Bulancak Fen Lisesi

Giresun / Bulancak

Bulancak Fen Lisesi
Ekle
Ekle
27
Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 396.9911
Yüzdelik Dilimi 10.46
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Bu Lise Bir Proje Okuludur.

Bulancak Fen Lisesi Giresun ili Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Bulancak Fen Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. (*) Bulancak Fen Lisesi taban puanı 396.9911 yüzdelik dilimi 10.46.

Bulancak Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2022 396.9911 10.46
2021 379.1973 8.75
2020 406.7591 6.73
2019 434.4411 6.65
2018 359.5096 7.28
Bulancak Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2023
0
2022
120
2021
120
2020
120
2019
90
Bulancak Fen Lisesi kendine ait bir hizmet binası olmaması sebebiyle Bulancak Lisesine ait binanın son katında eğitim öğretime başlamıştır.

2011-2012 eğitim öğretim yılının I. Dönemini Bulancak Lisesi binasında geçiren okulumuz, Bulancak Belediyesine ait binaya taşınarak II. Dönem eğitim öğretim faaliyetlerine bu müstakil binada devam etmiştir.

Bulancak Fen Lisesi'nin üniversite başarı durumunlarını yıllara göre güncellemeya devam ediyoruz. Bulancak Fen Lisesi'nin YKS başarı tablosu ile TYT başarı durumu hakkındaki bilgilere aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.
Yıllara Göre Bulancak Fen Lisesi YKS Başarı Tablosu

Bulancak Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Bulancak Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Bulancak Fen Lisesi
Bulancak Fen Lisesi
 • Giresun
  İl
 • Bulancak
  İlçe
Bulancak Fen Lisesi
Bulancak Fen Lisesi
 • Giresun
  İl
 • Bulancak
  İlçe
Bulancak Fen Lisesi
Bulancak Fen Lisesi
 • Giresun
  İl
 • Bulancak
  İlçe

Adres: Şemsettin Mh.Şemsettin Caddesi Meşepınarı Mevkii No26 Bulancak

Tel: 0454 311 00 20

Fax: 0454 311 00 20

web: http://bulancakfen.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Bulancak Fen Lisesi ile ilgili 27 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Bfl de bir öğrenci]

Okulun öğretmenleri alanında baya uzman bu size bir artı katar fakat uzmanlıklarını gösterebilecekleri yeterli alan yok. Yeni yapıldı ve inşaat alanında gayet estetik duruyor fakat okula çıkabileceğiniz tek dolmuş köy dolmuşu çünkü dağın başında ormanın içinde köyün ortasindayiz.Pansiyonda Yeni yapıldı ve birçok devlet okulundaki pansiyona göre baya baya iyi mesela her odada kendine ait tuvalet ve banyo var ve istediğiniz zaman banyo yapabiliyorsun tabi soğuk duş almayı seviyorsan ama tabiki sıcak sular da var ama belli saatler içinde. Okul şehir merkezine 1,5 kilometre uzakta bu mesafe sizi az gelmesin çünkü inene kadar bacaklarınız kopuyo üstüne üstlük dolmuşta tek gidiş 7,5 lira(ama köy dolmuşu) sonuçta öğrenci parası da bir yere kadar dışarı çıkış izinleri hafta içi 1 saat 10 dakka tek gün izin var hafta içi zaten dolmuşla gitmezsenjz 25 dakkaya anca şehir merkezine inersiniz ki zaten merkezde de bişey yok hani inerseniz alltlarda 65+yaş üstü kıraathane var ona gidersiniz heran birisi nbr gzlm diyebilir neyse sturbucks falan beklemeyin yok çünkü ama yolunuz düşerse elmasım dondurma muq her neyse sonuç olarak okul idare eder tek amacınız okumaksa sadece ders çalışmak istiyorsanız okulda yatın çünkü pansiyonda zorla etüt saatlerinde insan kafasını veremiyor sonuç olarak gerçekten tek amacınız okumaksa başka bişeyle ilgilenmiyosaniz gelin abi çok iyi okul

2022-09-20 22:47
 
0
 
0
[Kullanıcı]

Yurtta telefon yasak mı lütfen cevap verin nolur çok acil

2022-07-25 10:45
 
0
 
0
[Admin67 ]

Bu okul yks denemesi vs.yapıyor mu

2022-06-27 20:02
 
0
 
0
[Rumuz âdamə]

417 puanla girilir mi buraya

2022-06-14 15:38
 
0
 
0
Reklam
[Ardaa]

Bu sene 390-397 arası puanla girilirmi

2022-06-07 17:20
 
0
 
0
[sarıgül]

Merhaba okulun unıversıte basaı durumu hakkında bılgısı olan var mı ?

2022-06-07 14:51
 
0
 
0
[Şu an bilinmiyor ]

Öncelikle okuldaki öğretmenler alanında uzman ve sınavlarda en ince ayrıntıya kadar soran işinin ehli insanlar ben eminim ki bu okula yeni başlayanlar lgs de ufacık hatalar ve dikkatsizlikler yapmış öğrenciler.Bu yüzden bu okul lgs puanı düşük gözüksede öğrenci ve öğretmen başarısı Yüksek bir eğitim alanı okulda sıklıkla deneme ve kendinizi ölçmek için öğretmenlerin çok çok çabası var.Sayısal öğretmenleri ve dil öğretmenleri özellikle çok iyiler bu yüzden yeni lgs ye hazırlanan kişiler 1. Tercihiniz Ordu’da yaşıyorsanız yada Giresunda buraya gelmelisiniz okulda Sivaslılar bile var çok kozmopolit bir okul.Öğrenciler rekabet halinde .o kadar ki yazım yanlışlarına varana kadar her yerde ders işliyoruz öğrenciler kendi arasında beden eğitimi dersinde bile fizik ve matematik düşünüyor.

2021-11-17 22:33
 
0
 
0
[admin]

Pansiyonunun ihtişamına aldanmayın okul eğitim materyalleri ve sosyallik açısından çok yetersiz . Konferans salonu yok gibi bir şey çok küçük , kantinle birleşik bir alanda . Bilgisayar dersi var , bilgisayar dersliği var ama var olmaları maalesef bir şey ifade etmiyor çünkü dersin en önemli materyali bilgisayar yok bu yüzden müfredata uygun ders işlenemiyor ve haftada 2 ders saati ( ki bu 9 ve 10.sınıflar adına bir haftadaki fizik , kimya ve biyoloji derslerinin saatiyle eş değer ) neredeyse anlamsız geçiyor . 3 adet fen laboratuvarının bulunduğu yazıyor fakat laboratuvarların da bize pek bir katkısı yok , gerekli deney malzemeleri ve materyaller yok ( masa ve sandalye dışında ) bu sebeplerle derslerimiz herhangi bir deney ve gözlem içeremiyor canlılık katılamıyor . Kitap , defter , kalem olmadan nasıl verimli ders işlenilebilir ki ? ( Umarım geç olmadan bu durumlarla ilgilenilir , zaten şunu anlayamıyorum okula mermer döşeyip birkaç sınıf yapınca okul olmuyor yeni yapıldı o yüzden eksikleri bulunuyor diyorlar o zaman öğrenciyi yerleştirme oraya okul yapılıyor bu okulun ihtiyaçları var önce onları tamamlamamışlar saray gibi pansiyon yapmışlar . Ben iyi bir öğrenim göremeyip materyallere erişemedikten sonra pansiyonda yatsam yesem içsem okula yakın olsam ne işe yarar ki . Bütün işlevselliğim test çözüp ders çalışmak mı ? Pandemi dönemine denk geldiği için okulun eksiklerini tamamlayamamışlar , asıl o zaman da öğrenci okula daha gelmemişken ilgilenilip tamamlanmalıydı . Demek istediğim Bulancak Fen Lisesini tercih ederken bunları bilin de gelin fen lisesi , çok etkinlik olur deneyler projeler gibi hayalleriniz olabilir , sonradan hayal kırıklığı yaşayıp pişman olmayın . Umarım en yakın zamanda bu eksikler giderilir . DİKKAT ! Yorumu okurken lütfen tarihe dikkat edin ben yazdıktan sonra bu eksikler giderilmiş daha iyi bir okul haline gelmiş olabilir fırsatları kaçırmayın.) 06.11.2021

2021-11-06 23:03
 
0
 
0
[Telafi]

Okulda telafi eğitimleri kısmen de olsa var.

2021-07-23 13:46
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 12

Görele Nihat Gürel Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 27

Bulancak Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 24

Şebinkarahisar Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 15

Keşap Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 6

Giresun Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Bulancak Fen Lisesi kaç puan 2023 396.9911
Bulancak Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Bulancak Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Bulancak Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Bulancak Fen Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Bulancak Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Bulancak Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Bulancak Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Bulancak Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://bulancakfen.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Bulancak Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Bulancak Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Bulancak Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bulancak Fen Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız