Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Balıkesir / Gönen
Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi Balıkesir ili Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi Taban Puanı 389.0158 -
2016 Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi Taban Puanı
324.3917 41.4000

Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Balıkesir Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi yorumları, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi nerede?, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi formaları, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi adresi, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi başarıları, Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi Balıkesir, Gönen Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+