Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Balıkesir / Edremit
Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi Balıkesir ili Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi Taban Puanı 360.0016 -
2016 Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi Taban Puanı
321.9897 42.1600

Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Balıkesir Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi yorumları, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi nerede?, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi formaları, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi adresi, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi başarıları, Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi Balıkesir, Edremit Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi

google+ google+ google+