Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi

Bursa / Yıldırım

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 32
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
İli Bursa
İlçesi Yıldırım
Taban Puanı 389.0617
Yüzdelik Dilimi 7.17
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız
Eğitim Süresi 5 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi bir Proje Okuludur.

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa ili Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
120
2020
120
2019
120
2018
120
Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 389.0617 7.17
2020 408.2738 6.49
2019 428.7150 7.55
2018 359.3192 7.31
2017 473.9245 7.97
Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilim bilgisini yıllara göre arşivliyoruz.
Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde "Fen ve Sosyal Bilimler Programı" uygulanmaktadır.
Okulumuz Türkiye genelinde müstakil olarak açılan ve sadece TEOG sınavıyla öğrenci alan proje okullarındandır.

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi, 7500 metrekare yeşil alan içerisinde Ana bina, A Blok ve B Blok öğretim binaları ile Spor salonundan oluşan geniş bir yerleşkeye sahiptir.

Okulun, 26 dersliği, 1 konferans salonu, 1 seminer salonu, 3 binden fazla kitabın yer aldığı iki kütüphanesi, 1 bilgisayar, 1 fen bilimleri laboratuvarı, 2 uygulama mescidi, 5 idari, 1 memur, 2 öğretmen odası ve Arşiv, Ar-Ge, Sanat odası... gibi diğer birimleri bulunmaktadır.

2011-2012 yılı itibariyle 1 müdür, 1 müdür başyardımcısı, 3 müdür yardımcısı, 48 öğretmen, 1 memur, 4 hizmetli ve 600 öğrenci ile eğitim-öğretime devam edilmektedir.

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi düz bölümü olmayan müstakil Anadolu İmam Hatip Lisesidir. Her yıl Anadolu liseleri sınavı ile öğrenci alınmaktadır.

Açıldığı günden bu yana başarılarıyla adı hep zirvede olan Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi ş imdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da memleket ve millet hizmetine kendilerini adamış pırıl pırıl gençler yetiştirmeye devam edecektir.

 1. 2015 Yılı Üniversite Başarı Durumunu İncele
 2. 2014 Yılı Üniversite Başarı Durumunu İncele
 3. 2013 Yılı Üniversite Başarı Durumunu İncele

Vizyon Kültürel mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen,problemlere çözüm üretebilen, bireyler yetiştirmek.

Misyon Öğrencilerimizin zihninde,insana, düşünceye, özgürlüğe,ahlâka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmak.

Başarılar 2012-2013 ÖĞRETİM YILI BAŞARILARIMIZDAN BAZILARI: 1- Karakalem resim yarışması Türkiye birinciliği, 2- Hikaye yazma yarışması Türkiye ikinciliği, 3- Arapça bilgi yarışması Bursa il birinciliği ve Marmara bölge ikinciliği, 4- Hafızlık yarışması Bursa il ikinciliği, 5- İstiklal marşını güzel okuma yarışması Yıldırım ilçe birinciliği, Bursa il ikinciliği, 6- Naat okuma yarışması Yıldırım ilçe birinciliği, 7- Karate müsabakası Türkiye ikinciliği, 8- Sosyal Sorumluluk Proje yarışması Türkiye ikinciliği, Ve kompozisyon, şiir, kitap okuma... yarışmalarında çeşitli dereceler.

 • Öğretmen :38
 • Öğrenci :612
 • Derslik :23
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :1
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Normal
 • Yemekhane :1
 • Saatler 08.30 - 15.45
 • Ulaşım Okulumuza ulaşmak için: 1- Emirsultan istikametinden gelip Sönmez iş merkezinin önünden geçen 6-E nolu Özel Halk Otobüsleriyle gelip Barışıklar Sitesi durağında inerek, (Otobüsün gidiş yönüne göre sol istikamette 400 metre mesafededir) 2- Bursaray 2 Nolu Üniversite hattı ile Yüzüncü Yıl Tren İstasyonunda inerek, (Yüzüncüyıl istasyonunun sağ istikametinde yürüme mesafesi 900 metredir.)
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi, Geçici olarak Nilüfer ilçesi Özlüce semti 19 Mayıs Mahallesine taşınmıştır. Bursa merkezine yaklaşık 20 km mesafededir.
HAZIRLIK SINIFI VE PROJE OKUL NEDİR? 1991´de kuruluşunda hazırlık sınıfı bulunan okulumuz 2014-2015 öğretim yılından itibaren yeniden hazırlık sınıfı açılarak Bursa´nın ilk Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.

OKULUMUZ İNGİLİZCE HAZIRLIKLI PROJE OKULUDUR Bugünün ve geleceğin global dünyasında etkili bir şekilde rekabet edebilmek; kültürler arası ilişkileri anlayabilmek, yurtdışı eğitim imkanlarına zemin hazırlamak ve iş dünyasında gittikçe artan mevcut rekabetçi ortama hazır olmak için mutlaka en az bir yabancı dile sahip olmanız gerekmektedir.

Günümüzde İngilizce neredeyse tüm ülkelerde kullanılan "dünya dili" haline gelmiştir. Küresel iletişim, hem görsel, hem yazılı hem de bilgisayar ortamında İngilizce yapılmaktadır.

Ülkemizin hızla gelişmekte olan bir ekonomiye sahip olması ve çok geniş bir yelpazeyle dünyaya açılması sebebiyle bir bireyin yurtdışında okuma, kariyer yapma ve çalışma şansı bulması, ana dilinden başka ikinci hatta üçüncü bir dili iyi bir şekilde yazma ve konuşma kabiliyetine sahip olmasını kaçınılmaz hale getirmiştir.

Bu nedenle ilk açıldığında da İngilizce hazırlık sınıfı tecrübesi bulunan okulumuz, 2014-2015 öğretim yılından itibaren proje okul kapsamına alınarak tekrar "İngilizce Hazırlık Sınıfı" açılmıştır.

Niçin Hazırlık Sınıfı? Yukarıda belirtilen ülkemiz ve dünya gerçeklerine ek olarak; Hemen tüm seçkin üniversitelerin önünde bulunan hazırlık sınıflarından öğrencilerimizin muaf tutularak, yükseköğretimde sunulan Erasmus ve Sokrates sistemlerine, Mevlana Değişim Programlarına ilk yılda dâhil olmalarını sağlamak, İş hayatlarında öğrencilerimizin mesleklerini irca ederken yabancı dile hâkim, yabancı dili ana dilleri kadar rahat konuşmalarının avantajlarını sağlamak, Lisansüstü eğitime devam etmek isteyenler için yabancı dil bilgisinin etki ve öneminden dolayı öğrencilerimize bu konuda avantaj sağlamak, Öğrencilerimizin yabancı dili hem günlük hayattaki yapısı ile öğrenmelerini; hem de akademik ve bilimsel araştırmalarda en aktif düzeyde kullanmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin yurt dışı temaslarında kendilerini ifade edip muhatapları ile rahat iletişim kurmalarını sağlamak,

Öğrencilerimizin mezuniyet sonrası iş başvurularında CV'lerinde yer alacak iyi düzeyde dil biliyor olmalarıyla tercih önceliği sağlamak, Ayrıca hazırlık okuyanlar kamuda göreve başladıklarında bir yıl çalışmış gibi bir kademe almaktadır.

Eğitim Süresi nedir? Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesinin Eğitim Süresi Hazırlık+4 yıl´dır. (Öğrencilerimiz, üniversitelerin hazırlık sınıfı sınavlarını başarıyla geçerek lisede fazladan okudukları bir yılı telafi etmiş olacaklardır. Aynı zamanda hazırlık okudukları için memuriyete başladıklarında da bir yıl çalışmış gibi bir kademe alacakları için herhangi bir yıl kaybına uğramamış olacaklardır.)

Hazırlık Sınıfı'nın Kapsamı Nedir? Okulumuzda Yabancı Dil Hazırlık Sınıfında birinci yabancı dil haftada 20 saat İngilizce, ikinci yabancı dil haftada 7 saat Arapça´dır. Yabancı dil öğrenmeyi üniversite yıllarına bırakmadan çözmek istiyoruz. Bu amaçla hazırlık sınıfında İngilizce dersini ingilizce olarak anlatabilen Türk hocalar ve ana dili ingilizce olan (native) yabancı hocalarla, yine Arapça dersini Arapça olarak anlatabilen Türk hocalar ve ana dili Arapça olan yabancı hocalarla yoğun bir eğitim öğretim veriyoruz. Proje Okul Nedir, Öğretmen Kadrosu Nasıl Olacak? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2014-2015 öğretim yılında Türkiye genelinde alt yapısı hazır olan bazı okullar proje okul kapsamına alındı. Okulumuz da Bursa´nın ilk proje okulu oldu. Proje okul olmanın en önemli yanları, yöneticilerin ve öğretmenlerin Bakanlık tarafından il ve ülke genelinde alanında uzman ve mesleğinde başarılı olanlar arasından seçilecek olması, ideal sayıda ve başarılı öğrencilerin bir arada eğitim görme imkanının olmasıdır. Bu okullarda ülkemizin yarınları için ihtiyaç olan öncü ve önder nesilleri yetiştirmek hedeflenmiştir.

Yabancı Dil Pratiği Nasıl Desteklenecek? "Dil Yerinde Öğrenilir" prensibi gereğince İngilizcede ve Arapçada belli bir seviyeyi yakalamış öğrencilerimizin Yabancı Dil pratiğini daha yoğun yapmalarını sağlamak için yurt içi ve dışı dil programları ve projelerine katılma imkanları sunulmaktadır.

Pansiyon ve Yurt İmkanı Var mıdır? Okulumuzda 2015-2016 öğretim yılından itibaren Paralı ve Parasız Kız Öğrenci Pansiyonu açılmıştır. Erkek öğrenciler için de Paralı Özel Erkek Öğrenci Yurdu imkanı vardır.
okul okul okul okul

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: 19 Mayıs Mahallesi Tekin Caddesi No.8 Özlüce/Nilüfer/BURSA

Tel: (0224) 327 75 20

Fax: 0224 329 74 89

web: http://ipekcilik.meb.k12.tr

Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 32 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[bir çift laf]

Öncelikle Selamun Aleyküm.. Arkadaşlar bu hayatta belirli bir vizyonunuz ve misyonunuz varsa okuyacağınız okulun vizyonuna ve misyonuna önem verirsiniz ve özenle araştırırsınız. Okulda yer alan derslerin nasıl ve kaç saat üzerinden işlendiği okul sitesinde mevcut. Vizyonlu ve misyonlu bir birey için bu araştırmayı yapmak çok zor bir şey değildir diye düşünüyorum. Hiç böyle bir derdiniz olmadı diyelim en azından adı imam hatip olan bir okulda Kur’an dersiyle karşılaşmak kuzey kutbunu keşfetmek değildir herhalde. Okulun elbette eksikleri var özellikle donanım vs açısından daha iyi olabilir. Eğer aktif bir talebe iseniz ki talebe zaten talep edendir gerekli öğrenim imkanları sunuluyor siz de güzelce eğitiminizi alabiliyorsunuz. Mezunlarımıza bakarsanız örnekleri de mevcuttur. Ama öğrenme maruz kalmaya bağlı bir olgu sonuçta bazı derslere daha fazla maruz kaldığınızdan daha rahat öğrenebilirsiniz. Sosyal açıdan bakacak olursak sosyal etkinlik konusunda okulun zayıf olduğunu kabul ediyorum ancak bireysel açıdan bakacak olursak bu okulda birçok insan tanıdım hepsiyle de gayet güzel dostluğumuz vardır böyle dostlukların başka bir okulda yaşanabileceğini zannetmiyorum. Son olarak hayat basit şeylerden dert üretmek için çok kısa çözüm odaklı olursanız sorunlar sizden kaçar zaten sağlıcakla kalın.

2021-10-11 16:15
 
0
 
0
[TÜM YORUMLARA CEVAP]

Okulumuzla ilgili bu sitedeki tüm yorumları okudum. Olumlu-olumsuz vicdan süzgecinden geçirerek yapılan tüm yorumları kabul ediyor ve anlayışla karşılıyorum. Ancak bu okulda çalışan bir öğretmen olarak bir dersin eğitimi hakkında yapılan yorumların sahiplerini, kabahatin kimde olduğunu kimde olmadığını itiraf etmedikleri taktirde, yaşlarını da dikkate alarak daha sonraki yıllarda vicdanlarıyla baş başa bırakacağım. Ancak dışarıdan da bu yorumları okuyanlar olabilir diye şunu ifade edeyim ki; okulumuzda ders saatleri dikkate alınarak bakıldığında zikredilen dersle ilgili son derece iyi bir eğitim verilmektedir. Çocuğuna "sen ..... dersini boş ver, ondan sıfır alsan da olur, sen akademik derslere çalış" diyenleri duyuyor olmamıza rağmen işimizi kusursuz yapmaya özen gösteriyoruz. Vicdanen müsterihiz. Şahsım adına, dersine girdiğim tüm öğrencilere ihtiyaç duymaları halinde ilave dersler yapabileceğimiz söylenmiştir, katılanlar olmuş ve gerekli destek sağlanmıştır. Ayrıca uzaktan eğitim sürecinde sabah 8´den gece 12´ye kadar öğrencilerle whatsapp üzerinden iletişim halinde olunmuş, sınıf ortalamasının altında olanlarla ayrı, üstünde olanlarla ayrı ilave dersler yapılmıştır. Bu destekler yaz tatillerinde de devam etmiştir. Burada zikredilmemesi gereken ve Allah katında gizli kalması gereken bir durum olmasına rağmen, bu yanlış algıya bir cevap olarak, istemeyerek de olsa ifade etmek zarureti hâsıl olmuştur. Vicdan sahiplerine duyurulur.

2021-09-20 23:03
 
0
 
0
[uMutsuz Öğrenci Bireyi ]

Fen liselerine gidebilecek bir yüzdeliğe sahip olmama rağmen bu okulu seçmiştim çok istiyordum... Hayatımda aldığım en yanlış karar olabilir sanırım. Okul asla abartıldığı gibi değil inanın. Açık ve net bir şekilde öğrenci ayrımlarına maruz kalacaksınız dahası bir yıl boyunca gördüğünüz hazırlık eğitimini 0 Arapça ile tamamlayacalsınız ilerki sınıflara geldiğinizde biyolojiden fizikten coğrafyadan aldığınız mükemmel notlarla yükselen karne ortalamanız Arapça ve Kur´an notlarınız girilince yerle bir olacak, sonra psikolojik sorunlar yaşayacaksınız :( Erkekseniz ağırlaştırılmış Kur´an derslerine maruz kalmazsınız.

DİPNOT: Eğer ki mesleki derslerde başarılı olabileceğinize inanıyorsanız ve daha öncesinde sıkı bir eğitim almışsanız, öğretmenlerin kolayca gözdesi olabilecek bir öğrenciyseniz ve aktif bir bireyseniz İpekçilik sizin için mükemmel bir yer olabilir.

2021-08-27 00:03
 
0
 
0
[bir eski öğrenci]

Öncelikle yorumlarda ya çok övülmüş ya da çok yerilmiş. Artıları ve eksileri olan bir okul olduğunu düşünüyorum. Standart bir devlet okulu ve imkanları elbette kısıtlı. Bu okula özel bir durum değil. Güzel şeyler yapılmak isteniyor fakat yanlış bir yol izlendiğini düşünüyorum. Öğrenciler ve bazı öğretmenler sosyal etkinlikler; kulüpler olsun ders dışı etkinlikler konusunda çok gayretli. Benim bulunduğum zamanlarda bu konuda bir devlet okuluna göre gayet başarılıydı. Fakat idare yeterince açık bir vizyona sahip olduğunu düşünmüyorum. Kadın-erkek ilişkileri üzerinden sosyal etkinliklere veyahut başka sebeplerle müdahele çoktu. Öğrencilere eşit yaklaşan ve sağlıklı bir iletişim kurabilen bir kurum değildi. Baskıcı bir tutum mevcuttu. Bu durum beni okul hayatım boyunca oldukça rahatsız etmişti. Okuldaki öğrencileri nasıl kaliteli bir hale getirebilmekten çok okulun nasıl bir izlenim verdiği hakkında kaygılar çok daha ağır basıyordu. Kısacası özgür bir düşünce ortamı yoktu. Böyle bir ortamdan yoksun bir eğitim kurumunun başarılı olabileceğini sanmıyorum. Okul dersleri konusunda ise başarılı olan hocalar da vasat olan hocalar da vardı. Öğretmen kalitesi hakkında da aşağı yukarı bütün devlet okullarının aynı olduğunu düşünüyorum. Bu yönde tercih yaparken endişe edilecek bir noktası yok. Beklentiyi karşılar. Hazırlık sınıfı konusunda ise İngilizce eğitimi kötü bir noktada değildi fakat Arapça için aynısını söyleyemem. İngilizce için de sizin çabanıza bağlı olan bir durum fakat mezun olan çoğunluğun üniversitede hazırlık senesini atlayamıyorlar. Tercih yaparken çok uç noktalarda övgülere ve kötü yorumlara aldırış etmemenizi tavsiye ederim :)

2021-06-17 22:38
 
0
 
0
[r u ]

Okula girişden başlamak istiyorum yorumlara baktım da tamamen kötülemek amaçlı yazılmışlar onlara aldırış etmeyin. Okula başlangıçta puanım fen liselerine yetmediği için geldim ama insan içinde bulundukça o AİLEnin bir parçası oluyor.Burada kötü yorum yapanların da nankör olduklarını düşünüyorum. Hocalarımız her zaman ilgili ve imamhatiplerin de bir şeyler yapabileceğini göstermek için çok emek veriyorlar. Klasik imamhatip algısını tamamen yıkan sayılı okullardan. Fiziki yapısı tarihi binada olmadığımız için muhteşem değil fakat söylendiği kadar kötü değil normal her yerde gördüğümüz okul binalarından bir farkı yok.Ders işleyişine gelirsek hocalarımız oldukça iyi, özellikle bu pandemi döneminde farklarını daha da ortaya koydular hiçbiri bizlere yüzyüze eğitimi aratmadı desem yeridir.Din dersleri açısından aklı karışanlar da olacaktır onlara da şunu söylemek istiyorum 9. ve 10. sınıfta biraz zorlanabilirsiniz ama onca kişi başarıp mezun oluyorken siz niye başaramayasınız? Bence bu zorluklar mezun olup iyi bi üniversiteye gittiğimizde gururla İpekçilik mezunuyum deme zevkinin yanında hiçbir şey. Yurdunda kalıyorum yurdu da oldukça temiz yemeklerimizde şu zamana kadar hiç bir sıkıntı görmedim, ayrıca diğer okul pansiyonlarında bulamayacağınız yurt müdürü olsun, hocalar olsun, yardımcı ablalarımız olsun hepsi kendi kızları gibi bakıyorlar Allah razı olsun.

2021-02-04 13:33
 
0
 
0
[Öğrenci]

Fiziki konum olarak şehir merkezine uzak, sessiz bir bölgede.
Dersler olarak her imam hatip lisesi gibi dini dersler önemli ve aldığımız puanlar ortalamamızı biyoloji gibi derslerden daha çok etkiliyor. Özellikle Kur´an-ı Kerim dersinde ezberler zorluyor. Dini dersleri kenara atmamak lazım her iki dünya için.
Sayısal öğrencisi olarak hocalarımdan çok çok memnunum. Gayet alanında iyi hocalar. Aklınızda soru işareti olmasın hocalar ile ilgili.
Dil eğitimine gelirsek okulda arapça öğrenmek %0 falan. Arapça konusunda yeterli bir okul değil diye düşünüyorum. İngilizce için ise hazırlıkta hiçbir etkinliğe katılmayıp sadece dersi dinlesen bile bir seviyeye gelebiliyorsun. İngilizceye asılırsan da müthiş bir seviyeye geliyorsun.
Aktif bir çok etkinlik yapılıyor okulda ve çok güzel sonuçlar elde ediliyor. Örneğin yazarlık atölyesi, münazaralar gibi ve ingilizceye dair birçok etkinlikler var.
Kızlar okul yurdunda erkekler de özel yurtta kalıyorlar. Okul yurdu fiziki şartı eh işte. Yemekler eh işte(kötü değil fazla yağlı). Yurt müdürü efsane disiplinli ve çok iyi.
Öğrenciler arasında ayırım olmuyor diyemem. Aktif bir öğrenciyseniz hocaların gözünde mükosunuz. Aktif olun! Okulun yaklaşık üçte biri erkek illaki ayırım oluyor kız ve erkekler arasında.
İlk senelerde sövüyorsun okulu sonra övüyorsun öyle bir değişikliği var okulun. Ama bursa içerisinde övülmeye değer bir okul

2021-02-04 12:40
 
0
 
0
[Yeni öğrencilerden]

Okulun yenilerindenim fakat okulda kız erkek ayrımını gördüm ve üst sınıflardan duydum zaten çoğu imam hatipte durumlar böyle isteyenede kanıtlayabilirim

2020-11-21 01:56
 
0
 
0
[okuldan biri (devamı)]

.....okulun benim için en büyük artısına gelirsek hazırlık senemin sonunda ilk senem olmasına rağmen hayatım boyunca edinmediğim çok güzel bir arkadaş grubuna sahip oldum belki siz ilk senede böyle arkadaşlara sahip olamazsınız ama eminim okulda geçireceğiniz bu beş sene içerisinde çok güzel arkadaşlıklara sahip olacaksınız ve benim gibi okuldan ayrılmamanızın en büyük sebebi bu olacak hala bu okulda bulunmamın tek sebebi arkadaşlarımdır ve okuldaki bu sorunların hepsine değdiğini düşünüyorum bu grupla başka bir okulda olabilme durumum olsa asla düşünmeden ayrılırım zaten ama malesef böyle bir imkan yok
yani özetle dini derslerde kendinize güveniyorsanız, ingilizce öğrenmek ve mükemmel arkadaşlara sahip olmak istiyorsanız bu okulu tavsiye ederim ama dini dersler konusunda kendinize pek güvenmeyin :)

2020-08-18 20:21
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 165

Tofaş Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 61

Nilüfer İmkb Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 45

Bursa Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 18

Ahmet Erdem Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 42

Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 17

Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://ipekcilik.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları okuyabilir, Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız