Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi

Osmaniye / Kadirli

Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
 • Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 92.6065
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi Osmaniye ili Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "92.6065".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2021
92.6065
2020
91.9338
Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

1991 Yatırım programı ile 3.425.000.000.-TL keşif bedelle müteahhit firmaya ihale edilmiş 1993 yılında geçici kabulü yapılarak ilçemiz Kaymakamlığına 1994 yılında teslim edilmiştir. Mülkiyeti hazineye ait olan Tip projeli binamıza güneydoğu bölgemizde görev yaparken bölücü örgüt tarafından şehit edilen öğretmen Orhan Gök?ün adını taşıyan ?Şehit Öğretmen Orhan Gök Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi? 1994-1995 eğitim yılı başında ilk defa eğitim-öğretime açılmıştır.

MEB. Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının 07.06.2005 tarih ve 184 sayılı kararı ve MEB. Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün 08.06.2005 tarih ve 6467 sayılı yazılarına istinaden 2005-2006 eğitim-öğretim yılı başında itibaren Anadolu lisesine dönüştürülmüş ve ŞEHİT ÖĞRETMEN ORHAN GÖK ANADOLU LİSESİ adını almıştır.

Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
 • Osmaniye
  İl
 • Kadirli
  İlçe
Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
 • Osmaniye
  İl
 • Kadirli
  İlçe
Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
 • Osmaniye
  İl
 • Kadirli
  İlçe

Adres: Şehit Kansu Küçükateş Mh. Kırcaali Cd. No 8 Kadirli/ Osmaniye

Tel: 3287180758

Fax: 3287180890

web: https://sogal.meb.k12.tr

Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Niyazi Alperen ZİNGİR]

Şehit Orhan Gök Lisesi 2016 yılında mezun oldum. Okulumun puansız bir şekilde aldığını görmek gerçekten üzücü. Dersime giren girmeyen bütün hocalarıma teşekkür ediyorum.
Bu liseyi tercih etmek isteyen arkadaşlarıma tavsiyem; Öğretmenlerinizin dediklerini yaparsanız sırtınız yere gelmez. Türkiye´nin en iyi üniversitelerini rahatlıkla kazanabilirsiniz. Bunun için sadece dersinize çalışın ve sosyalleşmeyi unutmayın. Spor faaliyetlerinde bulunun, sevdiğiniz konularda araştırma yapın.
Unutmayın
İlerde ülkenizi geleceğe taşıyacak nesil bizleriz. Milletimizin geleceği halkında önemli bir kararlar vermek istiyorsanız. Bu dediklerimi yapmanız yeterli.

Alperen ZİNGİR

2020-08-03 16:33
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 9

Osmaniye Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Savrun Şehit Mustafa Çiğiloğlu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Düziçi Çeaş Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Şehit Mustafa Can Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 10

Adnan Oğuz Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://sogal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız