Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Balıkesir / Ayvalık
Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi Balıkesir ili Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı 402.9814 -
2016 Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
371.0005 27.8800

Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Balıkesir Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi yorumları, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi nerede?, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi formaları, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi adresi, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi başarıları, Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi Balıkesir, Ayvalık Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi

google+ google+ google+