Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şırnak / İdil
İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi Şırnak ili İdil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı 307.9258 -
2016 İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi Taban Puanı
266.4764 60.9900

İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin başarılarını, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şırnak İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi yorumları, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi nerede?, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi üniversite başarısı, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi formaları, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi adresi, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi başarıları, İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi Şırnak, İdil İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi

google+ google+ google+