Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şırnak / Cizre
Cizre Atatürk Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Cizre Atatürk Anadolu Lisesi Şırnak ili Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Cizre Atatürk Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Cizre Atatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Cizre Atatürk Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Cizre Atatürk Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Cizre Atatürk Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Cizre Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Cizre Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı 321.7897 -
2016 Cizre Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
274.8094 58.0800

Cizre Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Cizre Atatürk Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 4 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Şırnak Cizre Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Cizre Atatürk Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Cizre Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Cizre Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Cizre Atatürk Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi yorumları, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi nerede?, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi formaları, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi adresi, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi başarıları, Cizre Atatürk Anadolu Lisesi Şırnak, Cizre Cizre Atatürk Anadolu Lisesi

google+ google+ google+