Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
02827681021
08508406337
Adres KEMALPAŞA MAHALLESİ ŞAİR ORHAN VELİ SOKAK NO9 59600 SARAY/TEKİRDAĞ
MEB logo Tekirdağ / Saray
Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi

http://aneanadolulisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Taban Puanı 401.7579 -
2016 Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Taban Puanı
350.4938 33.5400

VİZYON : Nitelikli insan kaynakları ve kurumsal tutum ve anlayış birliği ile teknoloji kullanımına ve proje tabanlı çalışmaya önem vererek eğitim başarısında bir dünya okulu olmak istiyoruz.

MİSYON : Aldıkları eğitimle; Atatürk ilkelerine bağlı , vatan ve millet sevgileri gelişmiş, öğütle değil, yaşama ve tecrübe ile öğrenen, aile kavramının önemine inanan, milli ve manevi değerlere saygılı, yenilikçi ve gerçekçi, gençler yetiştiriyoruz. Öğrencilerin; bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelerini, bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını, çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını ve Öğrencilerimize uygun eğitim ortamlarında kaliteli eğitim vererek onların, gelişimlerine, ilgi, yetenek ve başarılarına göre yüksek öğretim programlarına yerleşmelerine katkı sağlamaktır.

BAŞARILAR : 2011-2012 eğitim yılında üniversite kazanma oranı %53 dür.
 • Öğretmen : 34
 • Öğrenci : 510
 • Derslik : 23
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 2
 • Konferans Salonu : 1
 • Spor Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : Normal
 • Kantin: 1
 • Yemekhane : 1
 • Saatler : 08:30-16:10
2015 Yılı Üniversite Başarı Durumunu İncele

Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 02827681021
Okulun Faxı: 08508406337
Okulun Adresi: KEMALPAŞA MAHALLESİ ŞAİR ORHAN VELİ SOKAK NO9 59600 SARAY/TEKİRDAĞ

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Tekirdağ Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi yorumları, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi nerede?, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi formaları, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi adresi, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi başarıları, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Tekirdağ, Saray Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi

google+ google+ google+