Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Tekirdağ / Marmaraereğlisi
Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi Taban Puanı 332.7896 -
2016 Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi Taban Puanı
290.6490 52.5500

Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 2 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Tekirdağ Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi yorumları, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi nerede?, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi formaları, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi adresi, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi başarıları, Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi Tekirdağ, Marmaraereğlisi Marmaraereğlisi OPET Anadolu Lisesi

google+ google+ google+