Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Tekirdağ / Malkara
Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi Taban Puanı 275.4150 -
2016 Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi Taban Puanı
154.8318 94.6100

Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Tekirdağ Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi yorumları, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi nerede?, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi formaları, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi adresi, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi başarıları, Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi Tekirdağ, Malkara Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi

google+ google+ google+