Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
02826731188
02826733648
Adres Esentepe Mah. Sancak Cad. 1. Sk Çorlu
MEB logo Tekirdağ / Çorlu
Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi

http://ctbal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Taban Puanı 439.4951 -
2016 Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Taban Puanı
417.3290 16.2100

1997-1998 öğretim yılında Yabancı Dil Ağırlıklı Lise olan okulumuz 25 Temmuz 2005 yılında Anadolu Lisesine dönüştürülmüştür. Anadolu lisesi olarak 25.11.2010 tarihi itibariyle 256 mezun vermiştir.

VİZYON Atatürk ilke ve düşünceleri ışığında AB kritelerine uygun, nitelikli ve etkin eğitimi sürekli kılan, eğiyimi geliştirme amacıyla belirli aralıklarla öz değerlendirme ve gözden geçirmeler yapan , ulusal ve evrensel boyutta topluma katkı sağlayan, insana ve çevreye saygıyı ilke edinen, yetiştirdiği insan ve verdiği eğitimle örnek gösterilen, değişim ve gelişime açık, kaynak yaratan ve öz kaynaklarını verimli kullanabilen, mensubu olmaktan gurur duyulan bir okul haline geleceğiz.

MİSYON Atatürkçü düşünce çizgisinde, yaratıcı düşünen, öğrenmeyi öğrenen; öğrendiklerini davranışa dönüştürebilen; rekabetçi, ekip çalışmasına inanan, ulusal ve evrensel değerlere bağlı, her alanda başarıyı hedefleyen, sürekli gelişmeye inanan, değişime açık bireyler olarak öğrencilerimizi, üniversiteye ve geleceğe hazırlamak, çalışanlarımızı demokratik bir iletişim ortamında en yüksek verimliliğe ulaştırmak için varız.
 • Öğretmen Sayısı : 41
 • Öğrenci Sayısı : 540
 • Öğretim Şekli : Normal
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:30 - 15:35
 • Derslik Sayısı : 20
 • Fen Laboratuarı Sayısı : 1
 • BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı : 1
Okulun YGS/LYS Başarı Durumu
 • 2013-2014 % 84,24
 • 2014-2015 % 82,05
LYS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi
 • 2013-2014 % 84,24
 • 2014-2015 % 82,05
2013 Yılı Üniversite Yerleştirme Durumunu İncele

Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 02826731188
Okulun Faxı: 02826733648
Okulun Adresi: Esentepe Mah. Sancak Cad. 1. Sk Çorlu

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Tekirdağ Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi yorumları, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi nerede?, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi formaları, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi adresi, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi başarıları, Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Tekirdağ, Çorlu Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi

google+ google+ google+