Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Tekirdağ / Çerkezköy
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Taban Puanı 379.9729 -
2016 Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Taban Puanı
321.0935 42.4400

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi yorumları, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi nerede?, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi formaları, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi adresi, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi başarıları, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Tekirdağ, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi

google+ google+ google+