Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi

Tekirdağ / Çerkezköy

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
 • Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 9
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Tekirdağ
İlçesi Çerkezköy
OBP Puanı (*) 82.1418
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "82.1418". Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi 2008 yılında inşaatına başlanan okulumuz Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yaptırılmış olup; 2009-2010 eğitim öğretim yılında 1 Müdür ve 2 Müdür Yardımcısı idareci 45 Öğretmen, 7 Hizmetli ve 1165 öğrencisi ile eğitim öğretime başlamıştır. 2020-2021 eğitim öğretim yılı itibariyle 1 Müdür 4 Müdür Yardımcısı, 77 öğretmen, 6 hizmetli, 1 güvenlik görevlisi ve 1503 öğrenci ile eğitim öğretimi sürdürmektedir.

Binamız Bodrum + 4 katta meydana gelmektedir. Bina oturma alanı 1600 m², bahçe alanı 9070m², toplam alan 10670 m² den ve tek binadan oluşmaktadır. Okulumuzun bahçesinde kapalı spor salonumuz mevcut olup, öğrencilerimizin sportif faaliyetlerini yerine getirecek şekilde düzenlenmiştir.

Okulumuzda 4 idari oda, 1 Öğretmenler odası, 3 rehberlik servisi odası, 1 memur odası, Bay ve Bayan Mescitleri, 1 Santral odası, 1 Fotokopi odası, 1 Harita odası, 1 Hizmetli odası, 43 derslik, 2 adet laboratuvar, 3 atölye, 120 kişilik konferans salonu, 2 arşiv odası, 4 Adet depo, Z Kütüphane, Asansör, Engelli WC, Engelli Rampası, yeterli sayıda lavabo ve WC mevcuttur.

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
 • Tekirdağ
  İl
 • Çerkezköy
  İlçe
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
 • Tekirdağ
  İl
 • Çerkezköy
  İlçe
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
 • Tekirdağ
  İl
 • Çerkezköy
  İlçe

Adres: İstasyon Mah. Hacı Fahri Zümbül Cad. No 21/1 59500 Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Tel: 0 282 725 15 44

Fax:

web: http://ctsoal.meb.k12.tr

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ile ilgili 9 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Damlasu]

82.0145 obp ile alır mı? Acill cevap yazar mısınız. Nakil alıcam :-)

2021-09-28 13:53
 
0
 
0
[çitos]

Okul anadolu lisesidir.Meslek değil okumanız mı yok kocaman anadolu yazıyor.Ayrıca okulun coğrafya hocaları ve tarih hocaları bir efsanedir.Tabi puanınız ve adresiniz başka okullara uyuyorsa burayı yazmanız pek mantıklı olmaz çünkü ortamı hiç iyi değil tek iyi olan öğretmenleri.

2021-03-16 15:33
 
0
 
0
[Gelmek isteyen]

Okul hakkında bilgi verin lütfen

2020-11-02 03:37
 
0
 
0
[Eda]

Anadolu lisesi mi? Yoksa meslek mi?

2020-07-22 19:16
 
0
 
0
[Ali]

82.800 ortalama ile girebilirmiyim bu yıl ???

2020-07-18 22:12
 
0
 
0
[Ali]

82.800 ortalama ile girebilirmiyim bu yıl ???

2020-07-18 22:10
 
0
 
0
[Boşverin ismi]

bu okula sakın gelmeyin hem dersi hemde ortamı hocaları çok kötü keşke gelmeseydim dersiniz dakın gelmeyin

2020-07-08 21:25
 
0
 
0
[Belirsize cevap]

Bilinmiyor ama geçen yil galiba en dusuk 78-79la girildi

2020-06-30 20:44
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 4

Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 35

Cemile Yeşil Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

Kadriye Nazif Gölge Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 19

Çerkezköy Tso Trakya Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 59

Pakize Narin Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 12

Çorlu Mimar Sinan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://ctsoal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız