Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0356 527 21 70
0356 527 21 70
Adres Gazi Osman Paşa Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Cad. No:156, 60600 Niksar/
MEB logo Tokat / Niksar
Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi

http://naaal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi Tokat ili Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi Taban Puanı 424.7096 -
2016 Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi Taban Puanı
385.8001 24.0100

Okulumuz 2005 yılında hizmete açılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı okul türleri içerisinde "Anadolu Lisesi" türünde eğitim ve öğretim veren bir kurumdur.

Tokat ilinin Niksar ilçesi merkezinde yer alan okulun , 402 öğrencisi bulunmaktadır. Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi; 2005-2006 Eğitim -Öğretim yılında , Danişment Gazi Lisesi ek binasında , Şairemrah Anadolu Lisesi adı altında 3 şuse ve 82 öğrencisiyle eğitime başlamıştır.

Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 18/09/2007 tarih ve 715/5668 sayılı kararıyla ; yeni yapılan Ahmet Altıkulaç İlköğretim Okulu binasının bakım, onarım ve her türlü giderlerinin kullanan tarafından karşılanması ve ihtiyaç duyulduğunda boşaltılması kaydıyla Şair Emrah Anadolu Lisesi olarak açılmak üzere tahsis edilmiştir.

Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 02/11/2007 tarih ve 423/6245 sayılı kararıyla okulumuzun adı Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi olarak değiştirilmiştir.

Vizyon Çevremizde ve Ülkemizde "Eğitimde Kalitenin Adresi" Olmak

Misyon Öğrencilerimizi beden,zihin,ahlak bakımından sağlıklı bir şekilde geliştirerek, öğrencilerin uygun eğitim ortamlarında kaliteli eğitim almalarına, ilgi, yetenek ve başarılarına göre yükseköğretim programlarına yerleşmelerine katkı sağlamak.
  • Öğretmen :19
  • Öğrenci :286
  • Derslik :13
  • BT Sınıfı :1
  • Kütüphane :1
  • Fen Labaratuarı :2
  • Konferans Salonu :1
  • Öğretim Şekli :Normal
  • Saatler 08.30 - 17.00

Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0356 527 21 70
Okulun Faxı: 0356 527 21 70
Okulun Adresi: Gazi Osman Paşa Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Cad. No:156, 60600 Niksar/

Bu okula 2 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Tokat Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi yorumları, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi nerede?, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi formaları, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi adresi, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi başarıları, Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi Tokat, Niksar Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi

google+ google+ google+