Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Tokat / Erbaa
Coşkun Önder Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Coşkun Önder Anadolu Lisesi Tokat ili Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Coşkun Önder Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Coşkun Önder Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Coşkun Önder Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Coşkun Önder Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Coşkun Önder Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Coşkun Önder Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Coşkun Önder Anadolu Lisesi Taban Puanı 344.4326 -
2016 Coşkun Önder Anadolu Lisesi Taban Puanı
305.6387 47.4900

Coşkun Önder Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Coşkun Önder Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Coşkun Önder Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Coşkun Önder Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Coşkun Önder Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Tokat Coşkun Önder Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Coşkun Önder Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Coşkun Önder Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Coşkun Önder Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Coşkun Önder Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Coşkun Önder Anadolu Lisesi yorumları, Coşkun Önder Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Coşkun Önder Anadolu Lisesi nerede?, Coşkun Önder Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Coşkun Önder Anadolu Lisesi formaları, Coşkun Önder Anadolu Lisesi adresi, Coşkun Önder Anadolu Lisesi başarıları, Coşkun Önder Anadolu Lisesi Tokat, Erbaa Coşkun Önder Anadolu Lisesi

google+ google+ google+