TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi

Eskişehir / Odunpazarı

TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi
 • TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 8
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Eskişehir
İlçesi Odunpazarı
OBP Puanı (*) 78.5275
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi Eskişehir ili Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "78.5275". TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
kulumuz 2010-2011 yılında eğitim-öğretime başlamıştır. Kurumumuz genç ve dinamik kadrosu ile 40 derslik tam donanımlı 4 laboratuar, gelişmiş müzik sınıfı ve çok amaçlı salon bulunmaktadır. Bunun yanında öğrencilerimizin sportif faaliyetleri için müstakil bir spor salonu bulunmaktadır. Kurumumuz 44 dönüm geniş bir arazide kurulmuştur.

Okulumuz ismini 03.01.1979 yılında doğmuş, 1998 yılında Özel Kuvvetler Komutanlığında göreve başlayan ve 1. Özel Kuvvetler Tugayı 1. Özel Tabur Komutanlığı emrinde görev yaparken 09.10.2004 tarihinde Şırnak Cudi Dağı Şahtepe mevkiinde terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada hakka yürüyüp şehit olan İsmail TETİK'ten almıştır.

Kurumumuz akademik anlamda iyi bir öğretimle birlikte şehidimizin adını onurlandıracak öğrenciler de yetiştirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Vizyon ÖĞRENCİLERİMİZİN, HAYATIN HER ALANINDA KENDİLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİNİ SAĞLAYAN SAYGIN VE NİTELİKLİ BİR LİSE OLMAK.

Misyon AZİZ ŞEHİDİMİZİN ADINI TAŞIMA ONURUNA SAHİP OKUL OLARAK BİZLER; YAŞAMDAKİ DEĞİŞİMLERİ KOLAYCA KARŞILAYABİLECEK BİRİKİMİ YAKALAMIŞ; FİKREN, AHLAKEN, Vİ,CDANEN GENİŞ; AYDINLIK NESİLLER YETİŞTİRMEYE GÖREV EDİNDİK.
 • Öğretmen :72
 • Rehber Öğretmen :2
 • Öğrenci :1128
 • Derslik :41
 • Müzik Sınıfı :1
 • Resim Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :4
 • Konferans Salonu :1
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Saatler 08.50 - 16.00

TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Vadişehir Mahallesi Tekinalp Caddesi No75 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

Tel: 222 245 01 01

Fax: 222 245 01 02

web: http://ismailtetik.meb.k12.tr

TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi ile ilgili 8 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[isimsiz]

Bu okulun ve öğretmenlern değerini bilin Harika bir kadroya sahip öğretmenler alanında uzman kişiler.

2021-11-17 20:19
 
0
 
0
[isimsiz]

Gayet iyi bir anadolu lisesi okulun içi tasarımı çok iyi içerde girişte orhun abideleri falan var eğitim bakımındanda iyi bir okul

2021-09-17 17:42
 
0
 
0
[Asdfgghfhgffdg]

Kaliteli bir okul.

2021-09-01 09:24
 
0
 
0
[isimsiz]

Okul iyi. Öğretmenler alanında uzman kişiler. Eskişehirde en iyi kadroya sahip okullardan biri olduğunu söyleyebilirim. Eskiden 400 üstü puanlarla alıyormuş sanırım. Biz 390 - 400 gibi puanlarla girmiştik sonradan sınavsız almaya başladı. İlk mezunlarını tıp hukuk gibi yerlere göndermiştir.

2021-07-04 11:29
 
0
 
0
[isimsiz]

Okul iyi. Öğretmenler alanında uzman kişiler. Eskişehirde en iyi kadroya sahip okullardan biri olduğunu söyleyebilirim. Eskiden 400 üstü puanlarla alıyormuş sanırım. Biz 390 - 400 gibi puanlarla girmiştik sonradan sınavsız almaya başladı. İlk mezunlarını tıp hukuk gibi yerlere göndermiştir.

2021-07-04 11:28
 
0
 
0
[Qyfgswq]

Okul gercekten muthis bir kadroya sahip. Daha yuksek puani hakediyor.

2021-07-04 11:18
 
0
 
0
[X]

Okul guvenlik acisindan iyi. Temiz bir okul disiplinli ogretmenleride gayet iyi

2017-09-13 14:53
 
0
 
0
[isimsiz]

okul hakkında bilgi verebilecek birileri yok mu?

2017-09-04 23:26
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 31

Kılıçoğlu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 6

Prof.dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 25

Fatih Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 16

H. Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 11

Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 31

Edebali Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://ismailtetik.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız