Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Trabzon / Vakfıkebir
Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Trabzon ili Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Taban Puanı 385.8772 -
2016 Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Taban Puanı
310.8216 45.7700

Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Trabzon Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi yorumları, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi nerede?, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi formaları, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi adresi, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi başarıları, Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Trabzon, Vakfıkebir Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi

google+ google+ google+