Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Trabzon / Ortahisar
Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Trabzon ili Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı 380.2995 -
2016 Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı
329.9539 39.6600

Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Trabzon Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi yorumları, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi nerede?, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi formaları, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi adresi, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi başarıları, Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Trabzon, Ortahisar Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

google+ google+ google+