Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0 462 3213430
0462 326 33 14
Adres Bahçecik Mah. Affan Kitapçıoğlu Cad. NO 16 Ortahisar / TRABZON
MEB logo Trabzon / Ortahisar
Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi

http://affankitapciogluanadolulisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi Trabzon ili Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı 434.6813 -
2016 Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı
406.0141 18.9400

Affan Kitapçıoğlu Lisesi M.E.B´ nın talimatıyla 2010-2011 Eğitim-öğretim yılında Anadolu Lisesi statüsüne getirildi. 150 öğrenci ve 11 öğretmenle bu dönemde eğitim-öğretime başlanıldı.

VİZYON : Dünü, bugünü ve geleceği bütünleştirerek ideallerini ve değişimini yaşayarak özgün, etkili ve nitelikli bireyler yetiştiren okul olarak bilinmek.

MİSYON : Affan Anadolu Lisesi öğrencilerinin özgüven ve sorumluluk duygularını geliştirip var olan potansiyellerini en iyi şekilde kullanmalarına fırsat tanıyıp, çağın gereksinimlerine cevap veren ve yüksek öğretim kurumlarına yönlendirip başarıyı yakalamalarını sağlamaktır.
 • Öğretmen : 59
 • Rehber Öğretmen : 2
 • Öğrenci : 721
 • Resim Sınıfı : 1
 • Müzik Sınıfı : 1
 • Derslik : 27
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 3
 • Konferans Salonu : 1
 • Spor Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : Tekli
 • Kantin: 1
 • Yemekhane : 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:30 - 15:50
 • Isınma : Doğalgaz
 • Pansiyon : Kız Pansiyon
Okul Görsellerini İncelemek İçin Tıklayınız

Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 462 3213430
Okulun Faxı: 0462 326 33 14
Okulun Adresi: Bahçecik Mah. Affan Kitapçıoğlu Cad. NO 16 Ortahisar / TRABZON

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Trabzon Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi yorumları, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi nerede?, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi formaları, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi adresi, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi başarıları, Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi Trabzon, Ortahisar Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+