Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Trabzon / Beşikdüzü
Beşikdüzü Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Beşikdüzü Anadolu Lisesi Trabzon ili Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Beşikdüzü Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Beşikdüzü Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Beşikdüzü Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Beşikdüzü Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Beşikdüzü Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Beşikdüzü Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Beşikdüzü Anadolu Lisesi Taban Puanı 412.2692 -
2016 Beşikdüzü Anadolu Lisesi Taban Puanı
369.1282 28.4000

Beşikdüzü Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Beşikdüzü Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Beşikdüzü Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Beşikdüzü Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Beşikdüzü Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Trabzon Beşikdüzü Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Beşikdüzü Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Beşikdüzü Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Beşikdüzü Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Beşikdüzü Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Beşikdüzü Anadolu Lisesi yorumları, Beşikdüzü Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Beşikdüzü Anadolu Lisesi nerede?, Beşikdüzü Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Beşikdüzü Anadolu Lisesi formaları, Beşikdüzü Anadolu Lisesi adresi, Beşikdüzü Anadolu Lisesi başarıları, Beşikdüzü Anadolu Lisesi Trabzon, Beşikdüzü Beşikdüzü Anadolu Lisesi

google+ google+ google+