Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi

İstanbul / Zeytinburnu

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 107
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 85.7284
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi İstanbul ili Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "85.7284".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2021
85.7284
2020
79.5161
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Okulumuz inşaatına ÜNSPED Dağıtım Şirketi adına 2006 yılında başlanmış, 2008 yılında okulumuzda Eğitim-Öğretime geçilmiştir. İş adamıHaluk ÜNDEĞER tarafından okul binası yaptırılmıştır. Okulumuz ilk mezunlarını 2011-2013 tarihinde vermiştir.
 • Okulumuzda her yıl düzenli olarak Bilecik Söğüt ve Çanakkale gezileri düzenlenmektedir. Ayrıca sınıf öğretmenlerimiz rehberliğinde üniversiteler, huzurevleri, aşevleri vb. yerler ziyaret edilmekte  müzeler, bilim merkezleri gezilmektedir.
 • Öğrencilerimizin başarılarını artırmak için h.içi ve h.sonu yetiştirme kursları açılmaktadır.
 • Okulumuzda aktif olarak çalışan sinema öğrencileri filmler çekmekte çektikeleri filmlerle yarışmalarda derece almaktadır.
 • Fotoğraf ile ilgilenen öğrencilerimiz için profesyonel makineler ile eğitim verilmekte gruplar halinde çekimler yapılmaktadır.
 • Spor ile ilgilenen öğrencilerimiz her alanda teşvik edilmektedir. Okulumuzun yakınında bulunan UPS spor kulübünün imanlarından faydalanmaktadır.
 • Öğrencilerimiz sürekli açık bulunan kütüphanemizden ve satranç odamızdan yararlanmaktadır.
 • Okulumuzda öğrencilerimiz kültürel etkinlik ve yarışmalara da aktif şekilde katılmakta olup il ve ilçe bazında birçok derecemiz bulunmaktadır.
 • Okulumuzdan yakın ilçelere servislerimiz bulunmaktadır. 2013/2014 öğretim yılında talep üzerine Zeytinburnu, Fatih, Bahçelievler, Güngören, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Esenler mevkilerine öğrenci servisleri olmuştur.
 • Müzik ile ilgili öğrencilerimiz müzik odasında çalışmalarını sürdürmekte mezuniyet törenlerinde vb. etkinlilerde konser düzenlemektedir. 
 • 12. Sınıfı bitiren öğrencilerimize sınav sonrası tercih konusunda yardımcı olmak üzere rehberlik servisimiz tarafından görüşmeler düzenlenmektedir
 • Her yıl düzenlenen törenle başarılı öğrencilerimiz ödüllendirilmektedir
 • Tercih dönemlerinde puanlarını arttırarak öğrenci alan okulumuz çok kısa içinde İstanbul´da ve Türkiye´de en başarılı Anadolu Liseleri arasında yerini alacaktır.
Okulumuz E5 karayolunun üzerinde bulunan Cevizlibağ tramvay durağından bir sonraki Merkezefendi tramvay durağındadır. Ayrıca Cevizlibağ minübüsleri okulumuzun arkasından geçmektedir. Okulunuzun yakınından Marmaray Kazlıçeşme durağına giden servisler geçmektedir. Okul Tanıtım Videosunu İzleyin

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Zeytinburnu
  İlçe
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Zeytinburnu
  İlçe
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Zeytinburnu
  İlçe

Adres: Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No10 ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

Tel: 0 212 558 11 44

Fax: 0 212 582 64 65

web: http://halukundeger.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi ile ilgili 107 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Murat taha]

85 obb puanım var alirlarmi beni

2022-05-31 22:03
 
0
 
0
[İsimsiz]

Lütfen biri yaZsın seneye ortalamasını düşürürmü yükseltirmi aynımı kalır

2022-01-20 00:56
 
0
 
0
[İsimsiz]

Seneye okul ortalamasını yükseltirmi yoksa sabitmi kalır

2022-01-16 10:14
 
0
 
0
[tarafsız]

Okul müdürü hiç iyi değil gecen haksız yere birini okuldan attılar. müdür yardımcısı da kötü mutlu olsak bile disiplin yiyeceğiz o kadar.

2021-11-12 17:28
 
0
 
0
Reklam
[mezun]

bu okuldan mezun sayılırım 3 senem geçti eğer müzik spor veya herhangi sanatsal bir faaliyetle yakından uğraşıyorsanız bu okul sizin için çok büyük bir şans olur akademik açıdan öğretmenleri üst düzey sayılmasa da vasat da değillerdir okulda disiplin neredeyse yok 3 sene boyunca okul formasını 3-4 defa giymişimdir ayrıca okul içerisinde ve derste cep telefonu serbest sigara kullanıyorsanız tuvaletlerde çok rahat bir şekilde içebilirsiniz :d

2021-09-19 13:15
 
0
 
0
[10.sınıf]

okulun saatleri değişecek mi?? diğer okullar 8.50de başlıyor bizim niye 7.40

2021-08-28 19:58
 
0
 
0
[Isimsiz]

Ihsan bu sene 84 ile alior

2021-07-28 10:29
 
0
 
0
[Isimsiz]

Bence ihsan yaz ora daha iyi

2021-07-27 22:00
 
0
 
0
[Isimsiz]

Ihsan bu sene kac ile aliyor

2021-07-27 21:10
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 64

Maçka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 64

Maçka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 64

Maçka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 16

Bakırköy Nüket Ercan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 64

Maçka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 64

Maçka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://halukundeger.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız