Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
02125405292
02125405294
Atakent Mh. İstanbul Cad. N:44 Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Altı
MEB logo İstanbul / Küçükçekmece
Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi

http://fkgal.meb.k12.tr
Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi İstanbul/Küçükçekmece
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Taban Puanı 362.0421
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi İstanbul ili Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf LGS sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

8. Sınıf Liselere Giriş Sınavı olan LGS, 2018 yılında ilk defa yapıldı. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan ve yüzdelik dilim bilgisi güncel olarak aşağıdaki tablomuzda yer alıyor.Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin son üç yılına ait taban puan ve güncel yüzdelik dilim bilgisi bu okulu tercih ederken size rehberlik edecek. 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kullanılacak Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2019 en güncel şekilde sorubak LGS tercih motorumuzda.

Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Taban Puanı 362.0421 -
2017 Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Taban Puanı 475.5839 7.3600
2016 Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Taban Puanı
465.0400 5.3600

Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi 1993-1994 Eğitim Öğretim yılında Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu bünyesinde "NASRETTİN HOCA ANADOLU LİSESİ" olarak açılmıştır.

1995´te Fahrettin Kerim Gökay Vakfı´nın katkıları ile kendi binasına taşınarak FAHRETTİN KERİM GÖKAY ANADOLU LİSESİ adını almıştır. Okulumuzda birinci yabancı dil olarak İngilizce, ikinci yabancı dil olarak da Almanca okutulmaktadır.

Okulun donanımları Koruma Derneği ve Aile Birliğinin üstün çabaları ile çevre olanaklarından yararlanarak hizmete hazır hale getirilmiştir.

Okulumuzun Rehberlik Servisi, Kütüphane, Fizik Laboratuarı, Kimya Laboratuarı, Biyoloji Laboratuarı, Bilgisayar Laboratuarı, Çok Amaçlı Salonu ve Kantini tüm öğrencilerin iyi bir eğitim hizmeti alabilmeleri için aktif halde hizmet vermektedir. Ayrıca okulumuz Tiyatro, Spor, Halk Oyunları, Bilgi Yarışmaları gibi sosyal faaliyetlere katılmış, önemli başarılar elde etmiştir. Sosyal faaliyetler olarak yine geziler düzenlenmekte, satranç turnuvaları yapılmaktadır.

Okulumuzun 2007-2008 Eğitim Öğretim yılında deprem güçlendirilmesi yapılmıştır. Okulumuz çağdaş Atatürkçü çizgide laik, modern, yaratıcı, yapıcı eğitim vermeyi ilke edinmiş, dinamik nesiller yetiştirmeye devam etmektedir.

VİZYON Okulumuzda Eğitim - Öğretim görmeyi, tüm öğrencileri için ayrıcalık haline dönüştürmek, mutlu ve sağlıklı bireyler yetiştiren, Toplam Kalite Yönetimi anlayışını kurum kültürü olarak benimsemiş, tüm paydaşlarıyla uyumlu bir eğitim kurumu olmak.

MİSYON MEB´in Eğitim - Öğretim ve yönetime ilişkin Kalite Politikalarını temel alarak Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, ulusal ve uluslararası alanlarda yaratıcı ve uygulayıcı, vatan bilincini taşıyan sağlıklı, mutlu bireyler yetiştirmek.

BAŞARILAR

okul
 • Öğretmen : 44
 • Rehber Öğretmen : 2
 • Öğrenci : 809
 • Resim Sınıfı : 1
 • Müzik Sınıfı : 1
 • Derslik : 26
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 3
 • Konferans Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : Tam
 • Kantin: 1
 • Revir : 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:50-15:45
 • Bağlantı : ADSL (8 Mbit)
 • Yabancı Dil : İNGİLİZCE
 • Isınma : Doğalgaz
 • Lojman : Sayısı:0
 • Servis : Öğrenciler için okul servislerimiz mevcuttur.
 • Ulaşım : İETT, MİNİBÜS ve ÖZEL İMKANLAR 98S 89İ 141M HT1 MK31 142B 78G 78Ş 76İ 89A KÇ1 MİNİBÜSLER: KAYAŞEHİR HALKALI MEYDAN

Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 343 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: İstanbul Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi yorumları, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi nerede?, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi formaları, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi adresi, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi başarıları, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi İstanbul, Küçükçekmece Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi

google+ google+ google+

)