Kaya Karakaya Anadolu Lisesi

Elazığ / Merkez

Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
 • Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 4
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Elazığ
İlçesi Merkez
OBP Puanı (*) 95.4151
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Kaya Karakaya Anadolu Lisesi Elazığ ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kaya Karakaya Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Kaya Karakaya Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "95.4151". Kaya Karakaya Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Kaya Karakaya Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
Okulumuz 2007 yılında ilimizin hayırsever iş adamı Merhum Kaya KARAKAYA?nın katkıları ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi tarafından yaptırılmıştır. Okulumuzda 17 derslik, 1 Çok Amaçlı Toplantı Salonu ve 2 laboratuvar mevcut olup dersliklerden biri Bilgi ve Teknoloji Sınıfı olarak donatılmıştır. Bilgi ve Teknoloji Sınıfının donatımı 2008- 2009 eğitim öğretim yılında tamamlanarak faaliyete girmiştir. Okulumuzda 2015?2016 öğretim yılında 276 kız, 253 erkek olmak üzere toplam 529 öğrenci,2016-2017 575 öğrenci, 17 (on yedi) derslikte eğitim öğretime devam etmektedir. Okulumuzun toplam kapasitesi 575 öğrencidir. Spor Salonu ve Pansiyon bulunmamaktadır.

Kaya Karakaya Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kaya Karakaya Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri

Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe
Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe
Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
Kaya Karakaya Anadolu Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe

Adres: Cumhuriyet Mah. Fatih Ahmet Baba Bulvarı No 83 ELAZIĞ

Tel: 0424 2482077

Fax: 0424 2482075

web: https://kayakarakayaanadolu.meb.k12.tr

Kaya Karakaya Anadolu Lisesi ile ilgili 4 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Rümeysa]

hocalar mükemmel. Iyi ki gitmişim.

2021-07-06 10:38
 
0
 
0
[.....]

acaba kaya Karakaya Anadolu liselerine giden biri okulun nasıl olduğunu anlatabilrmi

2021-07-04 15:19
 
0
 
0
[yusuf halil bankur]

Abdullahpaşa Mahallesi Profesör Dr Turan Yazgan Caddesi hak-sen TOKİ 33k No 7
OBP 83,9717

2021-07-01 16:03
 
0
 
0
[YANGIN]

ADRESE VE OBP YE BAKILIYOR ABDULLAHPAŞA DA OLMASI LAZIM ADRESİNİZ.

2020-08-20 14:40
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 4

Kaya Karakaya Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 11

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 19

Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 12

Harput Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kaya Karakaya Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Kaya Karakaya Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://kayakarakayaanadolu.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Kaya Karakaya Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Kaya Karakaya Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Kaya Karakaya Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kaya Karakaya Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız