Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Afyonkarahisar / İscehisar
İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi Afyonkarahisar ili İscehisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi Taban Puanı 388.6623 -
2016 İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi Taban Puanı
343.0007 35.7200

İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi'nin başarılarını, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Afyonkarahisar İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi yorumları, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi nerede?, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi üniversite başarısı, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi formaları, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi adresi, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi başarıları, İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi Afyonkarahisar, İscehisar İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi

google+ google+ google+