Atatürk Anadolu Lisesi

Düzce / Merkez

Atatürk Anadolu Lisesi
 • Atatürk Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 5
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Düzce
İlçesi Merkez
OBP Puanı (*) 84.6808
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Atatürk Anadolu Lisesi Düzce ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Atatürk Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Atatürk Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "84.6808". Atatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Atatürk Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Atatürk Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Atatürk Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Atatürk Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Atatürk Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Atatürk Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili 5 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Sjsjsj]

Buraya gjdebilmemiz için ikametkahimizin yakin olmasimi gerekiyor benimki yakin degil ama gelebilirim gidebilirmiyim

2021-07-05 17:08
 
0
 
0
[Sjsjsj]

Lutfen biriniz cevaplasın yarın tercih yapacağım ikametkahımı aldırmam puanım 6. 7. 8. Sınıfların toplamında ve 3 e bölümünde 75 oluyor ama okula kendi imkanlarıyla gelme şansım var okula gidebilirmiyim

2021-07-04 15:56
 
0
 
0
[sjsjsjs]

6 7 8 sınıfların ortalamalırını topladım 3 e böldüm 75 ediyor bu liseye gidebilirmiyim.

2021-07-03 17:33
 
0
 
0
[Edanur]

Peki sınava giripte özellikle bu liseyi tercih edersek alır misiniz okula

2021-02-10 22:41
 
0
 
0
[A.E]

Atatürk Anadolu Lisesi Düzce kalıcı konutlar Güzelbahçe de bulunmaktadır. Eğitim ve öğretim düzeyi oldukça iyi olan Atatürk Anadolu lisesi alanında tecrübeli öğretmenler tarafından ders vermektedir okulumuz LYS başarısı %65 YGS başarısı ise %77dir Sosyal ve Kültürel değerlere bağlı öğrenciler yetiştiren bir okul olan Atatürk Anadolu Lisesi sadece ders konuların da değil sportif konularda da başarılıdır 2016-2017egitim öğretim yılında erkek voleybol takımı il genelinde 1.olmuş ve il dışı müsabakalarına gitmiştir okulumuz da çeşitli sosyal kulüpler bulunmakta ve her sene yapmış olduğumuz bahar şenliği ile öğrencilerimizin motivasyonuna katkıda bulunmaktayız Atatürk Anadolu Lisesi Düzce bünyesinde ki liseler arasında Anadolu Lisesi sıralamasında 5.sıra koruyor. EGER sizlerde Hem Başarılı hem de sosyal bireyler olmak istiyorsanız Atatürk Anadolu Lisesi sizleri bekliyor

2017-07-11 13:03
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 4

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Farabi Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 7

Düzce İbn-I Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 5

Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 6

Düzce 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz