Gaffar Okkan Anadolu Lisesi

Diyarbakır / Yenişehir

Gaffar Okkan Anadolu Lisesi
 • Gaffar Okkan Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 19
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Diyarbakır
İlçesi Yenişehir
OBP Puanı (*) 89.3357
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Gaffar Okkan Anadolu Lisesi Diyarbakır ili Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Gaffar Okkan Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Gaffar Okkan Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "89.3357". Gaffar Okkan Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Gaffar Okkan Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
GAFFAR OKKAN ANADOLU LİSESİ 2008-2009 eğitim öğretim yılına 90 öğrenci ile başlamıştır. 2011-2012 yılında ilk mezunlarını vermiş ve 600 öğrenci ile eğitim öğretime halen devam etmektedir.

Okulumuz 2001-2002 Eğitim öğretim yılında Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan Lisesi olarak Eğitim-Öğretime açılmıştır. 2008-2009 eğitim Öğretim yılında Ek Binada Gaffar Okkan Anadolu Liesi açılmıştır.

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan Andolu Lisesi 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılında kapanacağından ötürü okulumuz 2008-2009 eğitim öğretim yılı itibariyle GAFFAR OKKAN ANADOLU LİSESİne dönüştürülmüştür

Vizyon İlimizde bulunan Anadolu liseleri içinde en iyisi olmak

Misyon Biz Gaffar Okkan Anadolu Lisesi olarak çalışkan, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, sürekli öğrenen, yeteneklerini ön plana çıkaran, bilgili saygılı yenilikçi özgüveni gelişmiş toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verbilecek bireyleri yetiştirmek için varız.
 • Öğretmen :40
 • Öğrenci :617
 • Derslik :19
 • Fen Labaratuarı :1
 • Konferans Salonu :1
 • Öğretim Şekli :NORMAL EĞİTİM
 • Saatler 08:00- 14:40

Gaffar Okkan Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gaffar Okkan Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Dr Şeref İlhanöz Cad. Alman Hastanesi Yanı Yenişehir/DİYARBAKIR

Tel: 04122240840

Fax:

web: http://goal.meb.k12.tr

Gaffar Okkan Anadolu Lisesi ile ilgili 19 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[İSİMSİZ]

ORTALAMAM 78 SİZCE GAFFAR OKKANA NAKİL VERİRSEM ÇIKAR MI ?

2021-10-06 12:06
 
0
 
0
[isimsiz.]

Gaffar okkan anadolu lisesi merkezi sınav puanıyla almalı adrese dayalı olmamalı çünkü gayet yeterli eğitim veriliyor ve nitelikli lise kadar başarılı bir lise

2021-08-03 15:04
 
0
 
0
[gaffar okkan öğrencisi]

Gaffar okkan öğretmenleri öğrenciler ile çok iyi ve birebir ilgileniyorlar öğretim şekli ve seviyesi çok başarılı eğitimi harika bir okul neredeyse çoğu öğrencinin not ortlaması yüksek okulun disiplini verdiği eğitim ve daha bir çok şey. sınavsız alan okulların en ama en iyisi diyebilirim iyi ki goal´de okuyorum kısacası harika bir okul eğitimiyle ve proje okulu olmayı hak eden bir okul.

2021-08-03 14:55
 
0
 
0
[Goall]

Gaffar okkan nitelikli olmayı çok çok hak ediyor tercihim bu okula çıktı harika bir okul

2021-07-27 13:07
 
0
 
0
[Lgs mağduru ]

Arkadaşlar bnim lgs puanım düşük ama OBP puanım 90 ve yenisehirde oturuyom sizce gelir mi

2021-07-15 14:04
 
0
 
0
[GOAL Adayı ]

Arkadaşlar obp puanım 90 sizce bu sene girebilme şansım var mı?

2021-07-07 22:49
 
0
 
0
[Uğur ]

OBP puanım 94 bu okula girebilirmiyim?

2021-06-30 14:50
 
0
 
0
[Muhammet Demir]

Merhaba ben LGS den 366 puan aldım ve OBP da 96 ve Diyarbakır yenişehir de oturuyorum sizce sınavsız öğrenci alan( OBP ile ) okullardan hangisine gitmeliyim ?...

2021-06-30 11:18
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 4

Bağlar Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 42

Ali Emiri Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 34

Ozan Neşet Ertaş Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Silvan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 8

Ercan Demirkol Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 19

Gaffar Okkan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Gaffar Okkan Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Gaffar Okkan Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://goal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Gaffar Okkan Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Gaffar Okkan Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Gaffar Okkan Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gaffar Okkan Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız