Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
02726124400
02726124400
Adres Emirdağ Caddesi Erkmen Mahallesi Bolvadin / Afyonkarahisar
MEB logo Afyonkarahisar / Bolvadin
Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi

http://acefl.meb.k12.tr/
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 90
Taban Puanı 351.1531
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Afyonkarahisar ili Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Taban Puanı 351.1531 -
2017 Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Taban Puanı 464.4977 11.4500
2016 Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Taban Puanı
449.6866 8.6900

Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi 2012 yılında Bolvadinli hayırsever iş adamımız Ceylan EMET tarafından fen bilimleri alanında öğrenci yetiştirmek amacıyla yaptırılmıştır. 2012-2013 eğitim-öğretim yılında 26 şar kişilik 4 sınıf olmak üzere toplam 104 öğrenci ile Sağlık Meslek Lisesinin 3. katında eğitime başlamıştır. 17 Mayıs 2013 tarihinde kendi binasına taşınmıştır. 15 Eylül 2014 tarihinde pansiyonumuz faaliyete geçmiştir. Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi

Şehir merkezinden Emirdağ Caddesi yönüne hareket eden dolmuşlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Kız ve Erkek Pansiyonumuz Bolvadin Anandolu İmam Hatip Lisesi arkasında ve şehir merkezine 1 km mesafededir. Okulumuz Çay-Bolvadin-Emirdağ Çevre Yolu üzerinde Bolova Evleri mevkindedir.

 • Öğretmen : 26
 • Öğrenci : 350
 • Derslik : 14
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 3
 • Konferans Salonu : 1
 • Atölye-İşlik : 2
 • Öğretim Şekli : Normal
 • Saatler : 08.10-15.45
 • Bağlantı : ADSL (16 Mbit ve üzeri)
 • Yabancı Dil :
 • Isınma : Doğal Gaz
 • Ulaşım : Şehir merkezinden Emirdağ Caddesi yönüne hareket eden dolmuşlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Kız ve Erkek Pansiyonumuz Bolvadin Anandolu İmam Hatip Lisesi arkasında ve şehir merkezine 1 km mesafededir.
Okulumuzun 60 erkek öğrenci , 40-kız öğrenci kapasiteli pansiyonu mevcuttur. 2017-2018 öğretim yılında 15 erkek, 8 kız öğrenci yerleşecektir. Ancak ilçemizde milli eğitim bakanlığına bağlı 1-kız pansiyonu -1- karma pansiyon 2 erkek pansiyonu daha mevcuttur.

2017-2018 öğretim yılında okulumuzun 90 öğrenci kontenjanı vardır. Okulumuzda temmuz 2017 itibariyle eksik öğretmen kadrosu yoktur.

okul ile pansiyon arası 800 metredir. Okulumuz dolmuş güzergahında ve otogara çok yakındır. Bütün pansiyonlar ve okul arasında düzenli servis imkanı vardır. Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi

Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'nin başarılarını, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 02726124400
Okulun Faxı: 02726124400
Okulun Adresi: Emirdağ Caddesi Erkmen Mahallesi Bolvadin / Afyonkarahisar

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Afyonkarahisar Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi taban puanı 2019 , Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi yorumları, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi nerede?, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi üniversite başarısı, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi formaları, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi adresi, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi başarıları, Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi Afyonkarahisar, Bolvadin Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi

google+ google+ google+