Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
2884156969
2884156162
Adres Sevgi Mahallesi Selami Şaşmaz Caddesi No17 Lüleburgaz
MEB logo Kırklareli / Lüleburgaz
Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi

http://ramazanyamanfenlisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 90
Taban Puanı 380.5669
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Kırklareli ili Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Taban Puanı 380.5669 -
2017 Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Taban Puanı 485.6843 3.5500
2016 Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Taban Puanı
475.5347 3.2400

Okulumuz 2009 yılında 48 öğrencisi ile eğitim-öğretime başlamıştır

 VİZYONİnsanlığa hizmet eden, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli ve manevi değerleri yaşatan topluma yön veren bilim adamları yetiştirmek.

MİSYONÇağımızın en yeni teknolojilerini kullanarak, bilimsel çalışmalara yön veren, değişimin farkında olan, var olan yüksek potansiyellerini yeni bilgilerle birleştirip ülkemizin ve dünyanın geleceğine yön veren proje ve buluşlara imza atan, insana ve fikirlere önem veren fikri ve vicdanı hür, kültürüne sahip çıkan, Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş, milli ve manevi değerlerine bağlı, milletini, ülkesini ve insanlığı seven, iddialı ve kendine güvenen bilim ve gönül insanları yetiştirmektir..

Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi 2015 Yılı Üniversite yerleştirmesinde 57 Son Sınınıf Öğrencisinden İlk On Binde 10 Öğrenci İlk Yirmi Binde 21 Öğrenci
 • Öğretmen :23
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :346
 • Derslik :12
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :2
 • Konferans Salonu :1
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Normal
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Saatler 08:30 - 15:50
 • Isınma Kalorifer
 • Bağlantı ADSL (16 Mbit ve üzeri)
 • Ulaşım Her on dakikada bir dolmuş var
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık İlçe Merkezine 500 metre
Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi

Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'nin başarılarını, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 2884156969
Okulun Faxı: 2884156162
Okulun Adresi: Sevgi Mahallesi Selami Şaşmaz Caddesi No17 Lüleburgaz

Bu okula 21 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Kırklareli Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi taban puanı 2019 , Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi yüzdelik dilimi, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi yorumları, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi nerede?, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi üniversite başarısı, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi formaları, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi adresi, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi başarıları, Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Kırklareli, Lüleburgaz Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi

google+ google+ google+