Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Kilis / Merkez
Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu 24805
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 257.2316
Yüzdelik Dilimi 36.14
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Kilis ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 257.2316 36.1400
2017 Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 219.9581 -
2016 Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
138.2173 95.9300

Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Kilis Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Kilis, Merkez Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+