Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Uşak / Merkez
Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi Uşak ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı 384.5730 -
2016 Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı
334.9882 38.1200

Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Uşak Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi yorumları, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi nerede?, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi formaları, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi adresi, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi başarıları, Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi Uşak, Merkez Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+