Necati Özen Anadolu Lisesi

Uşak / Merkez

Necati Özen Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 4
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 95.5856
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Necati Özen Anadolu Lisesi Uşak ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Necati Özen Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Necati Özen Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "95.5856".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2021
95.5856
2020
94.9709
Necati Özen Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Necati Özen Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Necati Özen Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Okulumuz Necati Özen Anadolu Lisesi 2004 yılında 22 dersliği ile eğitim hizmetine açılmıştır. Cumhuriyet mahallesi Halk Konutları mevkiinde bulunan okulumuz , Uşak 'lı işadamı Necati Özen tarafından yaptırılmıştır.

Açıldığı yıl 125 öğrenci sayısı ile başlayıp , takip eden yıllar doğrultusunda 2005-2006 yılında 350 , 2006 ? 2007 yılında 506 , 2007 ? 2008 yılında 595 , 2008-2009 yılında 645 , 2009-2010 yılında 593 öğrencisi ile birlikte eğitim ? öğretime devam etmektedir. Okulumuz ilk mezunlarını 2006 ? 2007 eğitim ? öğretim yılında vermiştir.

Necati Özen Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Necati Özen Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Necati Özen Caddesi No88

Tel: 02762165696

Fax: 02762165241

web: http://noal.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Necati Özen Anadolu Lisesi ile ilgili 4 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Cemre]

93 ortalamayla gidebirmiyim

2022-07-01 10:00
 
0
 
0
[Özlem]

Necati özen e gitmek için adres neresi olması gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim birde okulun durumu nasıl

2022-06-13 01:44
 
0
 
0
[Kaan ]

Necati özen son zamanlarda çok bozdu 2 sene önce çok iyi bir liseydi ama son zamanlarda öğretmenler çok boşladı öğrenciler derste oyun oynuyorlar. dersi dinlemiyorlar. hocalar da hiç hevesli değil.

2021-08-02 11:18
 
0
 
0
[Gürkan]

En az kac ortalamalayla okula gidebiliriz cevap verirseniz sevinirim

2020-09-28 19:29
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 4

Necati Özen Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

Orhan Dengiz Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Uşak Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 8

Alper Günbayram Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2

Sait-Sabri Ağaoğlu Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Necati Özen Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Necati Özen Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://noal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Necati Özen Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Necati Özen Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Necati Özen Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Necati Özen Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız