Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0(276) 223 39 72
0276 227 33 81
Adres Kurtuluş Mahallesi Doğan Özkaraman Sokak No1 Müze Arkası Merkez/UŞAK
MEB logo Uşak / Merkez
Orhan Dengiz Anadolu Lisesi

http://odal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Orhan Dengiz Anadolu Lisesi Uşak ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Orhan Dengiz Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Orhan Dengiz Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Orhan Dengiz Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Orhan Dengiz Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Orhan Dengiz Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Orhan Dengiz Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Orhan Dengiz Anadolu Lisesi Taban Puanı 451.8829 -
2016 Orhan Dengiz Anadolu Lisesi Taban Puanı
427.2387 13.8600

Uşak Orhan Dengiz Anadolu Lisesinin bina ve tesisleri 1971 yılında öğretmen lisesi olarak inşa edilmiş, geçen zaman içinde Eğitim Enstitüsü olarak ta kullanılan öğretim binası ve diğer bölümleri 1984 yılında zamanın Başbakanı Sayın Turgut ÖZAL'ın huzurları ile Uşak Anadolu Lisesi olarak açılmış ve tesisler Anadolu Lisesine tahsis edilmiştir. C Eğitim bloğu 1992 yılında hizmete girmiştir. Okulumuzun " Uşak Anadolu Lisesi" olan adı 03.12.1996 tarih ve 300/16773 sayılı olurla "Uşak Orhan Dengiz Anadolu Lisesi " olarak değiştirilmiştir.

Okulumuz; Öğretim binası, pansiyon, kapalı spor salonu, laboratuar ve 4 lojmandan oluşan bölümleriyle geniş bir alanı kaplamaktadır. Bu alanlar 4993,57 metrekare binalar 18.037 metrekare bahçe olmak üzere toplam 5011.607 metrekarelik bir alanı oluşturmaktadır.

Vizyon ÜLKEMİZDE, GELECEĞE YÖN VERECEK OKULLARDAN BİRİ OLMAK.

Misyon KENDİNİ SÜREKLİ YENİLEYİP GELİŞMELERİ TAKİP EDEN, TÜRKÇEYE VE EN AZ İKİ YABANCI DİLE HAKİM , ÖZGÜVENİ YÜKSEK GENÇLER YETİŞTİRMEKTİRTİR.
  • Öğretmen :61
  • Öğrenci :812
  • Derslik :31
  • BT Sınıfı :1
  • Kütüphane :1
  • Fen Labaratuarı :3
  • Spor Salonu :1
  • Öğretim Şekli :Tekli
  • Yemekhane :1
  • Saatler 08:15 - 16:15
Okulumuz Pansiyonu 1984 yılında okul binası ile aynı tarihte hizmete girmiştir. Tamamen kız öğrencilere ait olup, 168 öğrenci kapasitelidir.Pansiyonumuz bir müdür yardımcısı, iki memur, bir hemşire, iki aşçı ve dört hizmetli ile faaliyetini sürdürmektedir.Pansiyonumuz şehir merkezinde olup; ulaşım yönü itibariyle de ideal bir konumdadır.

Orhan Dengiz Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Orhan Dengiz Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0(276) 223 39 72
Okulun Faxı: 0276 227 33 81
Okulun Adresi: Kurtuluş Mahallesi Doğan Özkaraman Sokak No1 Müze Arkası Merkez/UŞAK

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Uşak Orhan Dengiz Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Orhan Dengiz Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Orhan Dengiz Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Orhan Dengiz Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Orhan Dengiz Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi yorumları, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi nerede?, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi formaları, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi adresi, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi başarıları, Orhan Dengiz Anadolu Lisesi Uşak, Merkez Orhan Dengiz Anadolu Lisesi

google+ google+ google+