Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 4
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 370.1053
Güncel Yüzdelik Dilimi 14.20
Okulun Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konya ili Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 370.1053 14.20
2019 382.2403 16.92
2018 313.2015 -
2017 413.7928 -
2016 362.0015 -
Ayşe Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi hayırseverlerimiz Ayşe-Kemal İNANÇ tarafından yaptırılmış olup, 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında 19/09/2011 tarihinde eğitim öğretime başlamıştır.

Vizyon Ülkemizin ve dünyamızın ihtiyaç duyduğu din, bilim, sanat ve kültür alanlarında yetkin, kültürel mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen, problemlere çözüm üretebilen, ahlaki olgunluğa sahip bireyler yetiştiren bir kurum olmak.

Misyon Bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen, kendi değerlerimizle birlikte insanlığın ortak kazanımları olan evrensel değerleri özümsemiş, yaratılanı 'Yaradan'dan ötürü sevebilen, tabiatı tahrip değil imar eden, sorun değil çözüm üreten, farklılıkları doğal ve zenginlik kabul edip bunlardan yararlanmayı hedefleyen; insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygı duyan kişilikli fertler yetiştirmek için varız.

Başarılar İller arası Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvasında 46 kg da öğrencimiz Ahmet SAÇAN 1. olmuştur. İller arası Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvasında 38 kg da öğrencimiz Mahsun AYDIN 1. olmuştur. Alanya´da düzenlenen 1. Murat UZUN Kick Boks Şampiyonasında okulumuz öğrencisi Muhammet BÜYÜKKAPANCI 1. Olmuştur. İller arası Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvasında 60 kg da öğrencimiz Yusuf ÇELİK 1. olmuştur. Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Hüseyin Yıldız Erkek Masa Tenisi Turnuvasında öğrencimiz 11/C sınıfından Abdullah ÖNCEL 1. olmuştur. Konya İli İmam Hatip Liseleri arası hafızlık yarışmasında okulumuz 9/ K sınıfı öğrencisi Necati Ammar TURAN 2. olmuştur.

 • Öğretmen :97
 • Öğrenci :1632
 • Derslik :54
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :1
 • Öğretim Şekli :NORMAL
 • Saatler Başlama: 08:00 Bitiş : 15:10
Adres

Sancak mah. Veysel Karani cad. Ercoşkun sok. No.12 Selçuklu/KONYA

Telefon

3322554460

Fax

3322554480

web

http://akinancaihl.meb.k12.tr

Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 4 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar

Bu sayfada yer alan Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır.2021

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları okuyabilir, Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayşe - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2021

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız