Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0 276 315 15 23
0 276 315 46 87
Adres CUMHURİYET MAH. 31 AĞUSTOS CADDESİ NO38 PK64500 BANAZ/UŞAK
MEB logo Uşak / Banaz
Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi

http://banazsnsal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Uşak ili Banaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Taban Puanı 373.1270 -
2016 Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Taban Puanı
336.0584 37.8000

Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi 1994-1995 Eğitim-öğretim yılında Banaz Lisesi'ne ait binada eğitim ve öğretime 72 öğrenci ile başlamıştır.

VİZYON : Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentez yapabilen nesillerin yetiştiği; Yönetici, öğretmen, personel, öğrenci ve velilerin elbirliğiyle SANATTA, SPORDA, BİLİMDE ve her alanda '' MODEL OKUL '' olmaktır.

MİSYON : ATATÜRK İnkılâp ve İlkelerine ve Anayasada ifadesini bulan, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı; Türk Milletinin Milli, Ahlaki, İnsani, Manevi ve Kültürel Değerlerini benimseyen koruyan ve geliştiren ailesini, Vatanını, Milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getiren nesiller yetiştirmek.
 • Öğretmen : 32
 • Öğrenci : 388
 • Derslik : 14
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 2
 • Öğretim Şekli : Tam Öğretim
 • Yemekhane : 1
 • Saatler : 08:20-15:55
 • Bağlantı : ADSL (16 Mbit ve üzeri)
 • Ulaşım : Okulumuz ilçe merkezinde bulunmaktadır. İlçemiz Uşak iline 32 Km. uzaklıkta, Uşak - Afyonkarahisar yolunda bulunmaktadır.
 • İl /İlçe Merkezine Uzaklık : Okulumuz İlçe Merkezinde Bulunmaktadır. Uşak İl merkezine 32 km mesafededir.

Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 276 315 15 23
Okulun Faxı: 0 276 315 46 87
Okulun Adresi: CUMHURİYET MAH. 31 AĞUSTOS CADDESİ NO38 PK64500 BANAZ/UŞAK

Bu okula 2 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Uşak Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi yorumları, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi nerede?, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi formaları, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi adresi, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi başarıları, Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Uşak, Banaz Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi

google+ google+ google+