Nalân Kaynak Anadolu Lisesi

Denizli / Merkezefendi

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
 • Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Denizli
İlçesi Merkezefendi
OBP Puanı (*) 94.9513
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi Denizli ili Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Nalân Kaynak Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "94.9513". Nalân Kaynak Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
okulumuz 2005/2006 eğitim-öğretim yılında açılmıştır.

2005 Haziran ayında Ülkemiz genelinde, Liselerin bünyesinde bulunan Yabancı dil ağırlıklı liselerin kapatılması ve Anadolu liselerinin sayısı ve sınıf kontenjanlarının artırılması neticesinde, okulumuz ÜÇLER ANADOLU LİSESİ adını almış, yapılan OKS sınavı sonucunda 240 öğrenci kontenjanı ile Eylül 2005´de Eğitim Öğretime başlamıştır.

22 dönüm arazi üzerinde inşa edilen ve Devlet ödeneği ile yaptırılan okulumuzda 24 derslik, 3 Fen Bilimleri laboratuvarı, 1 müzik odası, 1 Resim odası, 1 Bilgisayar laboratuvarı, Rehberlik odası, İdare odaları ile öğretmen çalışma odalarımız mevcuttur.

Okulumuz hayırsever işadamı Mustafa KAYNAK ile Kasım-2008 de yapılan protokol gereği okulumuza 1 Kapalı Spor Salonu ve 120 yatak kapasiteli pansiyon yaptırılmak üzere adını NALÂN KAYNAK ANADOLU LİSESİ olarak değiştirmiştir. Okul kantinimiz ve revir odamız da mevcuttur. Okulumuzda 1 müdür, 3 Müdür yardımcısı, 52 Kadrolu öğretmen, 2 memur, 3 Hizmetli görev yapmaktadır.

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Nalân Kaynak Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Merkezefendi
  İlçe
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Merkezefendi
  İlçe
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Merkezefendi
  İlçe
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Merkezefendi
  İlçe
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Merkezefendi
  İlçe
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
Nalân Kaynak Anadolu Lisesi
 • Denizli
  İl
 • Merkezefendi
  İlçe

Adres: Karahasanlı Mah. 2018 Sk. No 2 Merkezefendi / DENİZLİ

Tel: 02583613356

Fax: 02583613357

web: http://nalankaynak.meb.k12.tr

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[Tarcinlisalep]

Bu okulu kazandım ve kuzenim burada okuyordu. Harika bir okul. Okulumdan gayet memnunum

2020-08-31 10:55
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 18

Nevzat Karalp Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 12

Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 14

Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 15

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Hilmi Özcan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Nalân Kaynak Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Nalân Kaynak Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://nalankaynak.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Nalân Kaynak Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Nalân Kaynak Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Nalân Kaynak Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Nalân Kaynak Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız