Acıpayam Anadolu Lisesi

Denizli / Acıpayam

Acıpayam Anadolu Lisesi
 • Acıpayam Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 3
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Denizli
İlçesi Acıpayam
OBP Puanı (*) 89.6307
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Acıpayam Anadolu Lisesi Denizli ili Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Acıpayam Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Acıpayam Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "89.6307". Acıpayam Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Acıpayam Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Acıpayam Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Acıpayam Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Acıpayam Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Acıpayam Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Acıpayam Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Acıpayam Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Acıpayam Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Acıpayam Anadolu Lisesi ile ilgili 3 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[??????????]

ben yeni liseye giricem puani dusermi puanim yetmiyorda

2021-06-27 11:36
 
0
 
0
[2016 Mezunu]

Tekrar liseli olsak da tekrar okusak beeee seni canım okulum.

2018-08-09 02:53
 
0
 
0
[Nambır Van]

Hayatta yaptığım en iyi seçim Acıpayam Anadolu Lisesi´ne gitmekti. Başlarken hiç bitmeyecekmiş gibi gelen lise hayatım su gibi geçti ve 2016´da mezun oldum. Ali Bağçeli´nin dersini almadan, Bilgin Hoca´yla soru çözmeden, Birol Hoca isminizi koridorda bağırmadan, Ömer Hoca´nın dersinde uyumadan, Teksin Hoca´nın dersinde titremeden, İbrahim Zeren´in odasında hayatın derinlerine inen hoş sohbetler yapmadan, Işıl Hoca´yı anlamaya çalışmadan, Mustafa Hoca´nın oğlunu her seferinde duymadan ve renkli kantinimizde bir bardak çay içmeden geçmeyin derim. Eğitilmek ve bir şeyler öğrenmek, kalıcı arkadaşlıjlar kurmak hem de temiz bir ortamda... Günümüzde böyle temiz bir okul bulmak çok zor. Geçen 4 yıl için çok teşekkürler Acıpayam Anadolu Lisesi. :D

2017-12-01 11:01
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 18

Nevzat Karalp Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 11

Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Nalân Kaynak Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 14

Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 15

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Hilmi Özcan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Acıpayam Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz