Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Van / Muradiye
Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi Van ili Muradiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi Taban Puanı 341.2070 -
2016 Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi Taban Puanı
290.8655 52.4800

Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Van Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi yorumları, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi nerede?, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi formaları, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi adresi, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi başarıları, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi Van, Muradiye Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi

google+ google+ google+