Dolapoğlu Anadolu Lisesi

Konya / Selçuklu

Dolapoğlu Anadolu Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 0
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 421.2843
Yüzdelik Dilimi 6.49
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili Almanca
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Dolapoğlu Anadolu Lisesi bir Proje Okuludur.

Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya ili Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Dolapoğlu Anadolu Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Dolapoğlu Anadolu Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2022 421.2843 6.49
2021 399.2509 5.71
2020 405.8067 6.88
2019 - -
2018 - -
Dolapoğlu Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2023
0
2022
30
2021
30
2020
102
2019
0
Dolapoğlu Anadolu Lisesi; Ercan, Erdal ve Özcan DOLAPOGLU kardeşler tarafından merhum babaları İbrahim Bey in isteği üzerine yaptırılmış ve Milli Eğitim Bakanlığına teslim edilmiştir. 1995 yılında Konya il merkezinde "SELÇUKLU DOLAPOGLU ANADOLU LİSESİ adıyla eğitim-öğretime başlayan okulumuzda İngilizce ve Almanca öğretim yapılmaktadır.

Okulumuzun amacı; Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda; öğrencilerin ilgi, yetenek ve başarılarına göre yüksek öğretim programlarına hazırlanmalarını, yabancı dili dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyebilecek düzeyde öğrenmelerini sağlamaktır.

Açıldığı yıldan itibaren Konya nın seçkin eğitim kurumlarından birisi olmayı hedefleyen Dolapoğlu Anadolu Lisesi, seçkin kadrosuyla kısa zamanda eğitim-öğretim, sosyal ve kültürel faaliyetlerde ön plana çıkmayı başarmıştır. İlk mezunlarını 2001-2002 Öğretim Yılında veren okulumuz; bir müdür, bir müdür başyardımcısı, iki müdür yardımcısı, otuz dokuz öğretmen, bir memur, iki hizmetli ve 507 öğrenci ile eğitim-öğretime devam etmektedir. Güçlü Yönlerimiz Fırsatlarımız Okul Tanıtım Videosunu İzleyin Okul Tanıtım Videosunu İzleyin
Dolapoğlu Anadolu Lisesi'nin üniversite başarı durumunlarını yıllara göre güncellemeya devam ediyoruz. Dolapoğlu Anadolu Lisesi'nin YKS başarı tablosu ile TYT başarı durumu hakkındaki bilgilere aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.
Yıllara Göre Dolapoğlu Anadolu Lisesi YKS Başarı Tablosu

Dolapoğlu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Dolapoğlu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Yerleşim birimi: Musalla Bağları Mah Cengiz Topel Sok.No 4 Selçuklu/Konya

Tel: 0 (332) 237 32 64

Fax: 0 332 235 49 69

web: http://dolapogluanadolu.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
İlk yorumu siz yapın !
BENZER OKULLAR
Yorum 28

Karatay Toki Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Cihanbeyli Güven Belgin Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 3

Bozkır Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 16

Selçuklu Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 24

Selçuklu Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Dolapoğlu Anadolu Lisesi kaç puan 2023 421.2843
Dolapoğlu Anadolu Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Dolapoğlu Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Dolapoğlu Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Dolapoğlu Anadolu Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Dolapoğlu Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Dolapoğlu Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? Almanca
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Dolapoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Dolapoğlu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://dolapogluanadolu.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Dolapoğlu Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Dolapoğlu Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Dolapoğlu Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dolapoğlu Anadolu Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız