Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
04323882347
04323882347
Adres Kışla Mahallesi Öğretmenevi Sokak ERCİŞ/VAN
MEB logo Van / Erciş
Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi

http://ercisarifnihatasya.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Van ili Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Taban Puanı 403.4353 -
2016 Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Taban Puanı
355.4643 32.1300

Van Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında 68 öğrenci ile eğitim ve öğretime başlamıştır.Bundan sonraki her Eğitim Öğretm yılında 68 öğrenci alarak eğitim öğretime devam etmektedir.2016-2017 yılında okul mevcudu 272 tür.

VİZYON Dünü bilen bugünü doğru yaşayan ,hedeflerini yarına ertelemeyen ;ama yarını görebilen irfanlı bir nesil yetiştirme

MİSYON Okulumuza kayıt yaptıran tüm öğrencilerin ;özgüven ve sorumluluk duygularını geliştirip ,iyi birer vatandaş olmalarını sağlamak ve tüm potansiyellerini kullanmalarına fırsat tanıyarak öğrencileri yüksek öğretim programlarına yönlendirerek başarılı olmalarını sağlamaktır
  • Öğretmen Sayısı : 17
  • Rehber Öğretmen Sayısı :
  • Öğrenci Sayısı : 204
  • Öğretim Şekli : TAM GÜN
  • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:00 ve 15:05
  • Derslik Sayısı : 9

Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 04323882347
Okulun Faxı: 04323882347
Okulun Adresi: Kışla Mahallesi Öğretmenevi Sokak ERCİŞ/VAN

Bu okula 3 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Van Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Edremit Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Şehit İsmail Öztürkçü Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -

Önemli: Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi yorumları, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi nerede?, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi formaları, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi adresi, Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi başarıları

google+ google+ google+