Kulu Anadolu Lisesi

Konya / Kulu

Kulu Anadolu Lisesi
 • Kulu Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 3
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
İli Konya
İlçesi Kulu
Taban Puanı 269.6097
Yüzdelik Dilimi 38.92
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Kulu Anadolu Lisesi bir Proje Okuludur.

Kulu Anadolu Lisesi Konya ili Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Kulu Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Kulu Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
90
2020
0
2019
0
2018
0
Kulu Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 269.6097 38.92
2020 - -
2019 - -
2018 - -
2017 397.3246 -
Kulu Anadolu Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilim bilgisini yıllara göre arşivliyoruz.

Kulu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Kulu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Kulu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Kulu Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Kulu Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Kulu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kulu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Kulu Anadolu Lisesi ile ilgili 3 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[öylebiriişte]

güzel okuldur.. kulunun en iyi okuldur.. konumu pek iyi denemez ama disiplini sağlamak daha kolaydır konumu dolayısıyla.. eğitim kalitesi çok yüksek değildir.. ama hocaları her şeye bedeldir. hepsinin üzerimde ayrı ayrı emekleri vardır.. bu yıl proje okulu olmaya da hak kazanmıştır. öğrenci kalitesi olarak da şunları söyleyebilirim ki fen lisesinden ayrılıp gelen de var.. allahın cezası olan da vardır.. yani değişkendir.. ama alışıyorsunuz sıkıntı etmeyin. tekrar tekrar tekrar söylüyorum hocaları dünyaya değer.. harikalar.. hepsinii kalpliyorum burdan.. mükemmel hocalar var.. ellerinden gelen her şeyi yaparlar çok emek verirler.. hocalarının iyiliği için bile okunabilecek bir okul.. mezunlarından başarı elde eden de vardır.. max iki yıllık üniversite okuyan da vardır.. onu bile yapamayan da vardır.. o biraz kişinin kendinde bitiyor.. neyse işte.. güzel okul ya çıkın çıkın gelin ahahahahahah

2021-10-07 16:54
 
0
 
0
[Bisiy]

İyi bi lisemi proje okulu derken ne demek yani?

2021-08-27 07:04
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 29

Meram Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 79

Karatay Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 99

Selçuklu Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 16

Meram Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 5

Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 58

Ereğli Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Kulu Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz