Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Malatya / Darende
Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 60
Taban Puanı 281.7827
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi Malatya ili Darende İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 281.7827 -
2017 Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 166.1098 -
2016 Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
143.8407 95.6400

Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Malatya Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi Malatya, Darende Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+