Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
02268338127
02268338123
Adres SAMANLI KÖYÜ / YALOVA / TÜRKİYE
MEB logo Yalova / Merkez
Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi

http://soaanadolulisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Yalova ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Taban Puanı 467.9091 -
2016 Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Taban Puanı
452.3096 8.1000

VİZYON BİLGİYİ ÜRETEBİLEN ve KULLANABİLEN, OKUYAN ve ARAŞTIRAN NESİLLER YETİŞTİREN, ERDEMLİOLMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ, YABANCI DİLİ, DÜNYADAKİ BİLİMSEL ve TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ İZLEYEBİLECEK DÜZEYDE ÖĞRETEN, DÜNÜ BUGÜNE, BUGÜNÜ YARINA BAĞLAYAN KÖPRÜLERİN KURULDUĞU, HERKESİN HERGÜN DAHA İYİYE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞTIĞI, YÖNETİCİ-ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ ve VELİLERİN EL BİRLİĞİYLE ÇEVREDE-BÖLGEDE ve ÜLKEDE MODEL OKUL OLMAKTIR.

MİSYON ÖĞRENCİLERİN BİLGİLİ, BECERİLİ ve KENDİNE GÜVENEN BİREYLER OLARAK YETİŞMELERİNİ SAĞLAMAK, YÜCE ÖNDER ATATÜRKün ÇAĞDAŞ TÜRKİYE İDEALİNE ULAŞMAYI HEDEFLEYEN TÜRKİYE CUMHURİYETİNE KARŞI GÖREV ve SORUMLULUKLARININ BİLİNCİNDE OLAN NESİLLER YETİŞTİRMEKTEDİR.

Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 02268338127
Okulun Faxı: 02268338123
Okulun Adresi: SAMANLI KÖYÜ / YALOVA / TÜRKİYE

Bu okula 3 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi yorumları, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi nerede?, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi formaları, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi adresi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi başarıları, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Yalova, Merkez Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+