Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Yozgat / Akdağmadeni
Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi Yozgat ili Akdağmadeni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi Taban Puanı 398.2625 -
2016 Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi Taban Puanı
358.4650 31.2900

Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Yozgat Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi yorumları, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi nerede?, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi formaları, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi adresi, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi başarıları, Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi Yozgat, Akdağmadeni Şöhrettin Duygu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+